Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a 35-40+ férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a 35-40+ férfiak vonzanak?

Figyelt kérdés

mióta csak emlékszem, mindig is az idősebb pasik vonzottak. A korosztályom, a mai napig hidegen vagy! Ez mitől lehet? Ez nagyon beteg?

19l



2016. ápr. 2. 03:01
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
82%

Ugylátom itt sok fiatal fikagyereknek nem jutottpi.n,a már hónapok óta és irigyek a férfias kanokra

Sajna ez van eljön a ti időtök is kb 20-30 év mulva talan

De nem biztos

2016. ápr. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
47%
Én 38 vagyok és független irhatsz ;)
2016. ápr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
15%
Igazán vonzódhatnál a 32 éves férfiakhoz is, de hogy szűkítsük a kört, hozzám!:)
2016. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%

Én emiatt nem tudok párt találni magamnak. Alapvetően a 35-40+ korosztályhoz vonzódom én is, de csak 20 éves vagyok. Mégis bennük tudom meglátni a vonzó férfit, bennük találom meg azokat a tulajdonságokat, amelyek számomra imponálóak és fontosak. Ezzel viszont nem általánosítani szeretnék, nyilván nem minden ebben a korban lévő férfiről beszélek, hanem azt mondom, hogy eddig akiket igazán akartam/akikért többet éreztem/akikkel többet el tudtam volna képzelni, ők mind ehhez a korosztályhoz tartoztak. Ettől függetlenül tisztában vagyok vele, hogy esélytelen a dolog sajnos, ezért a saját korosztályomban próbálok keresgélni, csak sikertelenül. Ezekben a srácokban nem találom meg a számomra lényeges tulajdonságokat, és azokat a külső jegyeket sem, amik vonzanának. Nem tudom, mi lesz így velem, nagyon zavar, de sajnos ez van. Úgyhogy kedves Kérdező, nem Te vagy csak így. Nem tudom, hogy mennyire "beteg", de nem egy jó dolog, az fix...

20/L

2016. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
* a 30-40+ korosztályhoz
2016. ápr. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
35%
De miért 35-től felfelé, 32 miért nem jó, ezt mondjátok el nekem? Az a 3 év már nem oszt nem szoroz.
2016. ápr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
100%
#36-os, én véletlenül írtam el, javítottam is rögtön utána. Mondjuk tény, hogy - attól függetlenül, hogy bejött már 30 körüli férfi is - elsősorban 40/ 40 fölötti férfiak voltak azok, akik igazán vonzottak kívül-belül.
2016. ápr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
31%
Látom már,hogy kijavítottad, de már csak akkor vettem észre,miután elküldtem a válaszom. Én külsőleg nem hinném,hogy vonzó lennék a számodra, belsőre annál inkább. :)
2016. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
Igazából furcsa, mert sokszor olyan férfiak iránt éreztem többet, mint kellene, akik külsőleg nem épp "Adoniszok", de egyszerűen olyan a kisugárzásuk, stílusuk, az egész lényük, hogy megőrültem értük. Sajnos jelenleg is így vagyok....
2016. ápr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
15%

A járásnál kicsit részletesebb dolgokrol kezdtünk el beszélni Lilu. Azután eltüntél.

2x is összefutottunk, 2 témában +-os ügyben. 2x el is tüntél.

Ezért nem privizek.

Aki csak ezt az oldalát/kérdésed ismeri tév útra mehet.

Higyj nekem. Ha a vágyad hajt (levelezésünk témája), az szerint nem fogsz normális embert normális kapcsira találni.

2016. ápr. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!