Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van barátnőm, szeretjük is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, szeretjük is egymást, de. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát: a barátnőmmel nagyon szeretjük egymást,már viszonylag hosszú ideje együtt vagyunk, szex azonban még nem volt de nem is siettetem. Azonban lakik 2vel alattam egy 36 éves nő aki rettenetesen kívánatos le, minden pasi tuti megkiívanna. Szeretem a barátnőmet mégis le akarok vele feküdni. Mit tegyek? Vagy ez már nem is szerelem akkor a barátnőm felé? Lányok mit mondanátok ha a baratotok ezt kozolne veletek?

20F



2016. márc. 30. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
67%
Ne közöld ezt a barátnőddel, ami a 36-os nőt illeti, az csak fizikai vonzalom, nem szerelem! A barátnődet viszont szereted!
2016. márc. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazad van, a kettő nem ugyanaz a kategória de azért a fizikai igényeket is néha ki kell elégíteni :)

De tényleg szeretem a barátnőmet, és nem akarom vele siettetni a dolgot

2016. márc. 30. 21:50
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha lefekszel azzal a novel akkor remelem a csajod kiherel
2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

És mennyi idős a barátnőd? Mert ha még kiskorú, akkor világos, hogy nem sietteted, de egyébként nyugodtan beszélgethetnél vele arról, hogy mennyire érzi magát késznek... Talán vágyik rá ő is. Puhatolózz egy kicsit!

Egyébként meg fiatal vagy, érthető, hogy vonz egy ilyen kaland lehetősége, csak gondold végig, hogy megéri-e neked, és mennyire bántod meg vele a barátnődet! Mert ha megteszed - akár tud róla, akár nem - azzal egyértelműen őt veszed semmibe!

2016. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megtörrénik a dolog a barátmőddel akkor már nem fog ennyire érdekelni s másik. Lassan beszélgessetek a témáról a barátnőddel lehet ő is szeretné már.
2016. márc. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
szerintem nem szereted a barátnődet.... én nem tudnék ilyet tenni... mondom ezt úgy, hogy szeretem a fiatal és érett lányokat, nőket is egyaránt és ha szingli vagyok falom őket... de ha párom van, akkor ha kell hetekig sem érek nőhöz sem és farkamhoz sem....
2016. márc. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2016. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én megpróbálnám a helyedben türtőztetni magam. mondjuk ha nagyon jó az a milf akkor adné neki. :)

ettől még szereted a barátnődet szerintem. legalább is

én is voltam már hasonló helyzetben mondjuk közöttünk szex is volt van is mert most is együtt vagyunk. viszont volt, hogy megkívántam mást azátn eleget is tettem a vágyaimnak.

viszont nagyon szeretem a párom ezek ellenére is.

2016. márc. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Attól,hogy szereted a barátnődet még lehetsz és kell is,hogy kanos légy! Nyugodtan menj rá a MILF-re és KUSSOLJ a kiscsaj előtt!


Ez olyan,mint az evés,anyud hiába főz kitűnően és mellette apud lehet,hogy egy luxus étterem séfje,ha útközben kajás leszel,akkor csak benyomsz egy gyrost.

2016. márc. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9


Vagy egy jó hummuszt kolával,olívával megspékelve.


Amúgy bonyolult ,de velem is ez van (csak természetesen más formátumba).


Üdv!

2016. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!