Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátommal többször szóba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal többször szóba került a szeretkezés téma. Nagyon szeretjük egymást. Csak udvariasságból mondta vagy tényleg létezik ilyen? Többit lent!

Figyelt kérdés

A barátom többször megkérdezte már hogy nekem hogy lenne a jó ha oda jutunk és hogy képzelem el? stb.

Amikor én rákérdeztem neki mi lenne jó hogy tudnám felizgatni? stb.

Azt mondta "Kicsim én bármit várok rád csak lássam rajtad hogy szeretsz. Engem már az is felizgat ha átölelsz megfogod a kezem és megcsókolsz mert annyira gyönyörű vagy. Olyan szerencsés vagyok hogy velem vagy.Nekem csak az a fontos hogy neked legyen gyönyörű majd.

Én 23 éves vagyok a barátom pedig 25.

Csak udvariasságból mondta vagy tényleg létezik ilyen?



2016. febr. 16. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tényleg szívből szerelmes akkor a sex az már csak másodlagos. 20/f
2016. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik, és aki fiú létére ennyire megbecsül, azt te is szeresd! Sajnos nagyon sokan tényleg csak a szexre mennek, és nem érdekli őket a másik érzelmi világa...
2016. febr. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Én nem mondok ilyeneket a barátnőmnek, de a törődés mindennél többet ér! Valaki kimutatja valaki meg ki is mondja, hogy mit érez! Szerintem mondani bármit lehet, de sokkal nehezebb éreztetni a dolgot mint kimondani.

Létezik ilyen ember, tényleg szerethet!

2016. febr. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én hetero vagyok, de én is így voltam a mostani párommal. Nekem nem az volt a lényeg hogy lefeküdjön Velem, csak az hogy mellettem legyen, megöleljen, megfogja a kezem, és érezzem a közelségét, rábíztam azt is mikor fekszik le velem.Szeretkezés közben sem arra hajtok, hogy nekem jó legyen hanem hogy neki az legyen. Életemben nem voltam még ilyen szerelmes, pedig közel járok a 40-hez.
2016. febr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Létezik ilyen. Nekem is vannakk pillanatok, amikor sokkal többet ér egy ölelés, mint egy szeretkezés.
2016. febr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
MIért ne létezhetne? Mi is hasonlóan indultunk annó a párommal (én voltam 22, ő volt 26 akkor). :) Mióta tart a kapcsolat?
2016. febr. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

óóóó ez annyira aranyos :)

irigyellek kedves kérdező :)

20A

2016. febr. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
14%
Ez eleg elcsepelt:D
2016. febr. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez a normális
2016. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!