Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, hogy egy házas nő 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogy egy házas nő 8 év után kalandra vágyik a férje mellett?

Figyelt kérdés
Ebben lehet flört, szex, szerelem...Csak én vágyakozom ez után? (Sosem tettem semmit, de félek, hogyha a sors úgy hozza megtenném...)
2016. márc. 26. 22:38
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Na de basszus, ő a férjed. Beszéljétek meg. Mennyi időd van elmenni? Ha van kedved írhatsz privit is, hogy ne itt játsszunk kérdezz-feleleket :D
2016. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Régen nem volt orgazmusom soha, így nem is tudtam mi az! Bár úgy maradtam volna... Szülés után tapasztaltam meg először vele, hogy tényleg létezik a női orgazmus és az nem csak egy mítosz, nem csak álmunkban lehet átélni félévente egyszer, és azóta vágyom rá szex közben és ez sokszor teher neki, mert nekem mondjuk ez bonyolultabb, vagy neki fárasztóbb, mint mondjuk nekem egy .... :)

Néha szoktam magammal foglalkozni jobb híján, de az is kezd unalmas lenni, meg milyen már ez?

2016. márc. 27. 01:16
 33/40 anonim ***** válasza:
22%
Baj te qrva. Hűséget ígértél. A válaszolók is büszkék lehetnek magukra. Szegény nő csak kielégülerken. Bezzeg ha egy férfi írta volna ki a kérdést már rég szétszedték volna.
2016. márc. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
Bírom azokat az embereket, akik névtelenségbe burkolózva úgy beszélnek az emberekkel, mint a kutyákkal :) Névvel már nem mernék megtenni, ahoz gyávák... :S Pont az ilyen emberek hozzászólását tojtam mindig magasról! Vagy a másik opció, h szegényt most csalhatták meg és rajtam veri le a port, mert az asszonytól fél. 
2016. márc. 27. 10:53
 35/40 anonim ***** válasza:

Baj.

Ha egy kapcsolat xar, el kell válni.

A félrelépéstől nem lesz jobb.


A gyerekkel takarózni szánalmas.

Az mivel jobb neki, ha 11 évesen rájön, hogy az anyja félrelép, és évekig őrlődik!?

Vagy ha a férjed jön rá, viharos válás, veled marad, és egy életen át gyűlöl, mert tönkretetted a családját!!


Váljatok el csendben.

Aztán pasizz nyugodt lélekkel.


Ha izgalomra vágysz, ejtőernyőzz!

2016. márc. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
25%

Én meg az olyan embereket bírom akik névtelen fórumokon igyekeznek önigazolást szerezni a saját szemétségükre.

Igaza van a többieknek oldd meg a problémát vagy váljatok el.

2016. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg baromi egyszerű a billentyűzetet a fotelból/ágyból pötyögtetve leqrvázni valakit. Így, hogy a kérdés alapján szinte semmit nem tudunk sem a kérdezőről, sem a férjéről, mi alapján ítéljük el egyiküket is? Ehhez több órás beszélgetés kéne legalább az egyikükkel, hogy "ítélkezni" lehessen.

A kérdező csak a vágyait írta le. Arról, hogy mire vágyik, önmagában nem tehet. Neki furcsák ezek a vágyak, ezért kérdezte meg itt, más hogy van ezzel. És azt sem írta, hogy most aztán tényleg meg akarja csalni.

Azért tényleg könnyű úgy írogatni itt válaszokat, hogy semmit nem tudunk a kérdezőről és a kapcsolatáról. Vannak emberek, akiknek a munkájuk, hogy hosszú beszélgetésekkel kiderítsék, mi van az egész hátterében és mit lehet tenni. Most hogy Jóskapista idetéved, idepötyögtet valamit, összesen 1-2 percet tölt magával a kérdéssel, utána el is felejtette és megy a dolgára, az fabatkát nem ér, de még segítségnek is gyenge, bár lehet segítő szándék mögötte, de a hangnem nem erre utal.


Hogy a kérdésre válaszoljak: Baj, igen, bár nem tudni, ki tehet róla, de nem kéne így lennie. Ki kéne deríteni az okát, és azt is, hogy mit lehetne tenni. Azért a házasság komolyabb dolog annál, hogy fél perc alatt egy teljesen ismeretlen hozzászóló megmondja, hogy el kell válni és kész, bár mint tanács, vélemény tiszteletben tartható. A házasság, így a gyerek is megéri az energiabefektetést, nem kell megfutamodni egyből, szembe kell nézni a problémával és megtenni, amit lehet. Ehhez kívánok minden jót!


Már csak az a poén, hogy az én hozzászólásom akadt fenn a trágárságszűrőn, pedig én csak hivatkoztam mások kommentjeire, és az ő kommentjeiket pedig elfogadta a rendszer.

2016. márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

(9-es vagyok)

Szerintem a te esetedben a figyelemelterelés nem megoldás. Azért én egész más helyzetben vagyok. Nekem sokszor irreális vágyaim vannak, amiket megtanultam levezetni és ezekért nem dobom el a jól működő kapcsolatom. De neked, kérdező, alapvető igényeid nincsenek kielégítve. Erről beszélned kéne a férjeddel. Semmi ciki nincs abban, ha neked tovább tart elérni az orgazmust, mint neki. (Én is így vagyok, de nálunk nagyon ritka az olyan szex, ami után hiányérzetem marad.) Ha nem akarja, ne tartsa vissza a sajátját, de utána kapja össze magát és rendezzen le téged is. Különben persze, hogy mások után fogsz vágyakozni, ha kielégítetlen maradsz. Vállald fel az igényeidet a szex terén, a férjednél meg érd el, hogy ki akarja ezeket elégíteni! Szerintem mindegyik férfi önbizalmát alaposan megdobja, ha a partnere elégedett a szexuális teljesítményével és eszébe sem jut más pasik után futni. De ehhez kommunikálni kell egymással - előtte, utána, közben, verbálisan, nonverbálisan stb. Ha amúgy vonzódsz még a férjedhez, de félrelépéssel akarod megoldani a problémát, az egyszerű megfutamodás. Csak ne kelljen konfrontálódni, ne kelljen felvállalni, hogy többet akarsz... Pedig nem dől össze a világ, ha kiállsz magadért. :)

2016. márc. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Akkor nálam nem csoda a 11 év együttélés után, hogy én is erre vágyom... 36F
2016. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Nagyjából átolvasgattam az eddigieket. Ha már a csókot eltitkoltad, tovább léphettél volna. Lehet, hogy a fiúval jó lett volna a szex, ebből tudnád, hogy baj van otthon. Ha a fiúval nem lett volna jó, akkor megnyughatnál.

Más. Ha te vagy felül a szexben (lovagló póz), tudod úgy irányítani, ahogy a számodra a legélvezetesebb. Én átlagos pasi vagyok, de ha a barátnőm meglovagol, 4-5 orgazmust produkál, ha én vagyok felül jó, ha egyet.

2018. ápr. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!