Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, hogy egy házas nő 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogy egy házas nő 8 év után kalandra vágyik a férje mellett?

Figyelt kérdés
Ebben lehet flört, szex, szerelem...Csak én vágyakozom ez után? (Sosem tettem semmit, de félek, hogyha a sors úgy hozza megtenném...)
2016. márc. 26. 22:38
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Mekkora a gyerek? A válás nem viseli meg annyira, mint az állandó feszültség. Vagy a szexen kívül minden jó?
2016. márc. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Nincs feszültség, egyébként teljesen jól elvagyunk egymás mellett, mint két lakótárs, a gyereket közösen együttműködve neveljük, szeretjük, színes programokkal és családi együttlétekkel tarkítva, csak bennem zajlanak ezek a hülye gondolatok, meg fantáziálgatások és ennek keresem az okát, hogy kizárjam magamból...
2016. márc. 27. 00:25
 13/40 anonim ***** válasza:
Vannak jelentkezők is?
2016. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Elr.bancosodtál. Nincs ebben semmi. Keféltesd csak magad azzal akivel akarod, de biztos, hogy a férjed ezt érdemli? Ezt gondold át...Te is válhatsz.
2016. márc. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Vannak, és az egyik sráccal, elmentem a csókig... de tovább nem...
2016. márc. 27. 00:31
 16/40 anonim ***** válasza:
Még nem?
2016. márc. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Mennyit szexeltek? Megkapod tőle amire vágysz? Nem lehet ezzel van gond?
2016. márc. 27. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
Azzal a sráccal megszakítottam a kapcsolatot, túl nagy volt a kísértés. A szex nagyon egyhangú, és már minden erőmmel próbáltam feldobni, bevetettem mindent, hogy neki még jobb legyen, remélve, hogy ő is majd erre törekszik, de ha ő kész van, akkor megpuszilgat, megölelget és elalszik... és mondtam neki, hogy szívem és én? Vagy esetleg legközelebb csinálnánk úgy, hogy én is egy picit? Mindig majd holnap holnap és holnap... évek óta...
2016. márc. 27. 00:37
 19/40 anonim ***** válasza:
89%
Jól sejtettem. Nem kapod meg tőle szexuálisan amire vágysz és emiatt vannak ezek a gondolatok. Nem ribi vagy hanem kielégítetlen.
2016. márc. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Jó de ez akkor is gáz, hogy én erre rögtön fantáziálgatok, engem nem hűtlenségre neveltek, nem akarom ezt! Én a házasságomban akarok boldog lenni! Az én családomban 40 év házasság a példa, nem azonnal kuka, vagy hűtlenség, ha valami nem stimmel, csak hát... azok a lefekvés utáni gondolatok, meg álmok gyötörnek... Lassan már egy héten 2x szexelek álmomban...
2016. márc. 27. 00:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!