Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, hogy egy házas nő 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogy egy házas nő 8 év után kalandra vágyik a férje mellett?

Figyelt kérdés
Ebben lehet flört, szex, szerelem...Csak én vágyakozom ez után? (Sosem tettem semmit, de félek, hogyha a sors úgy hozza megtenném...)
2016. márc. 26. 22:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
17%

Egyáltalán nem gond :) Be is vállalnám, de a korom nem tetszene neked :/


Minden esetre, semmi szégyen nincs benne, ha adódik alkalom, ragadd meg :)

2016. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
32%
Ez inkabba ferjednek baj... O nem tud olyat mutatni amitol te ott helyedben elmesz...
2016. márc. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 VirágésBence ***** válasza:
100%
Bajnak nem baj, de a válás nulladik lépcsőfokának simán elmegy, persze ez csak egy lépcső, lehet megállsz, lehet hátralépsz, de az is lehet, hogy szépen felsétálsz.
2016. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, ugyan... De remélem ezt a férjed megtudja, akkor beadja a válópert.
2016. márc. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Én ha ilyen kérdést látnék a férjemtől, az első dolog lenne, hogy azon gondolkoznék, hogy én mit rontottam el, és tudod, ha én már rongyosra beszéltem a számat, és e mellé, minden lehetséges újítást próbáltam bevetni, akkor hidd el, van az a pont, amikor az embert, mondjuk a gyermeke lelke miatt, inkább választ egy titkos kalandot, mint egy válási procedúrát! Örülök, hogy Te ezt sosem élted meg, és nem is kívánom Neked!
2016. márc. 26. 23:07
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
5. Én ezt nem tudom követni, amit az előzőnek válaszoltál. Most akkor a házasságoddal van a gond? Mert a kérdésedből nem derül ki pontosan a probléma. (Ezért is kérdeztem meg ezt privát üzenetben, de ide se válaszoltál egyértelműen, és a privátra se válaszoltál.)
2016. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Ennek fényében úgy érzem, hogy még én sem tudom, hogy mi a baj... Nem tudom, hogy mi a megoldás, jelenleg nem irányítok, csak sodródom a kapcsolatomban... Nem tudom mi a helyes, vagy mi nem az...
2016. márc. 26. 23:37
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Csald meg a ferjed
2016. márc. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Hogy baj-e, az attól függ milyen szempontból nézzük...

Mi is 8 éve élünk együtt, bár házasok nem vagyunk, de van gyerekünk. Ennyi év alatt nekem változott egy nagyot az ízlésem a pasik terén. Nem hagynám el a páromat, mert nincsenek vele nagy gondjaim, de nála határozottabb, rosszfiúsabb pasik jönnek már be. Mondjuk ő ezt látja is rajtam, és ha lassan is, de alakulgat ilyen irányban. Én szándékosan kerülöm az olyan lehetőségeket, hogy más férfiakkal bármi szexuális jellegű dologba keveredjek. Inkább az írásban vezetem le a felesleges energiáimat. Ha általam kitalált pasikba zúgok bele, az legalább a valós flört lehetőségekről is elvonja a figyelmem.

2016. márc. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 A kérdező kommentje:
Utolsó! De jót írtál Te is! Köszönöm! Tényleg... Figyelemelterelés! Lehet ez a kulcs...
2016. márc. 26. 23:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!