Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az, hogy egy házas nő 8...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az, hogy egy házas nő 8 év után kalandra vágyik a férje mellett?

Figyelt kérdés
Ebben lehet flört, szex, szerelem...Csak én vágyakozom ez után? (Sosem tettem semmit, de félek, hogyha a sors úgy hozza megtenném...)
2016. márc. 26. 22:38
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a nagymamád nem álmodozott más férfiakról?
2016. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Hmm hany évesek vagytok ?
2016. márc. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Én 31, ő 37
2016. márc. 27. 00:53
 24/40 A kérdező kommentje:
Lehet meg kell tanulnom, még a baj előtt felülkerekedni ezeken az érzéseken és elfelejteni, kizárni az agyamból. Elfogadni, ami van, van ahol rosszabb dolgok is történnek, mint az, hogy épp nincs már vágy, vagy minimális...
2016. márc. 27. 00:54
 25/40 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog a házasság. Ennyit nem tesz meg érted hiába kéred. Parancsolj rá: Most pedig nyalni fogsz :D
2016. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
B*ssza meg k*rvára nem fogok soha megházasodni.
2016. márc. 27. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
:D Tényleg! Lehet a humor megoldaná! Hazajönne a munkából, bezárnám a szobába kaja nélkül, és ráparancsolnék, hogy addig innen se ki, se be, se kaja, se számítógépes játék, semmi, ameddig rendbe nem tesz! :D Elég, hogy hónapok óta álmomban szexelek úgy igazán! :)
2016. márc. 27. 00:59
 28/40 anonim ***** válasza:
Figyelj ha komolyan nem érsz el semmit próváld viccesen. Mondjuk ha kicsit belegondolna milyen most neked biztos változtatna. Az a csoda, ha ennyi idő alatt nem feküdtél össze senkivel, aki megadná neked ami jár. F
2016. márc. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Meg ami még feszélyez engem nagyon, hogy ő gyorsabb nálam szex közben, én meg lassabb vagyok, mert nem tudom a hüvelyi orgazmust produkálni, csak a kezem rásegítésével tudok elmenni, és olyan rossz, hogy ő már ott jár a közelében, csak visszatartja és érzem, hogy sietnem kell, mert ez tök ciki, hogy szegény már jönne, én meg még nem vagyok ott és ez nagyon kellemetlen... Ezért is jó lenne, ha lenne némi előjáték a részemre is...
2016. márc. 27. 01:09
 30/40 anonim ***** válasza:
Régen sem tudtátok összehangolni?
2016. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!