Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rossz volt a szex vagy skalpva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz volt a szex vagy skalpvadász?

Figyelt kérdés

Egy sráccal megegyeztünk, hogy mindketten benne lennénk egy barátság extrákkal kapcsolatban. Meg is történt az első alkalom pár hete, de azóta semmi. Kamu vagy semmilyen indokokra hivatkozott többször, hogy miért nem ér rá. Én pedig nem fogok utána futni ezek után, mert megértettem, hogy nem akarja ezt folytatni.

Felmerült bennem, hogy ennyire rossz lennék az ágyban, hogy egy alkalom után inkább többet nem is találkoznak velem ?! Vagy csak ennyire kellettem?

23/L



2016. márc. 20. 20:07
 1/7 Eric Griffin ***** válasza:
Nem tudom, hogy rossz vagy e az ágyban, de ha jól nézel ki és akarod, akkor letesztelhetjük.
2016. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hat... nem akarlak elkeseríteni de ez annak a jele, hogy nem érezte jól magát veled.

Vaaaagy! Lehet, hogy nagyon elfoglalt, az nem lehet?

2016. márc. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szar voltál az ágyban.
2016. márc. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet, ezt ennyiből nem dönthetjük el. Neked kell érezned!
2016. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig minden jó, ha a vége jó. 😊😀
2016. márc. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal avagy "rib@anc vagyok de az csúnya szó"
2016. márc. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lol, csajok, meddig kajáljátok még ezt a "barátság extrákkal" mesét? Tényleg azt hiszitek h ez Vmi magasabb rendű dolog annál hogy "megdugnálak egy párszor, csak legyszi 2 dugas között ne zaklass, köszi"
2016. márc. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!