Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondhatjuk ezt egy szebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatjuk ezt egy szebb kifejezéssel?

Figyelt kérdés
Hogy lehet a kinyalni kifejezést valami szebb módon megfogalmazni? Lány vagyok és utálom, amikor egy fiú ezt a szót használja, annyira közönséges. De mi mást lehet ehelyett mondani? (Azon kívül, hogy orális szex)

#orális szex #szebb szó
2016. márc. 20. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Játszani "veled", kényeztetni, örömet okozni
2016. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért közönséges? Semmi közönséges nincs benne, ez történik, azt írja le ami megtörténik, ha pedig maga az aktus túl közönséges neked, azon nem tudok segíteni. Talán ne beszélj emberekkel arról, hogy ki nyalt ki és akkor nem kell ilyen közönséges dolgokról beszélned. Vagy ne hordd ennyire magasan az orrod és békélj meg a szóval mert nincs másik.
2016. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem az aktussal van a problémám, hanem a kifejezéssel. Igen, leírja, hogy mi történik, de egyszerűen közönséges. De biztos én vagyok túlérzékeny. :)
2016. márc. 20. 18:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

nem közönséges, egyszerűen egyenes, ha magabiztos vagy a szexualitásoddal, és olyan emberrel beszélsz akire ez tartozik, nem fogod szégyellni, hogy kimondod neki.


A szopás ugyan ez, csak ködösíteni lehet, hogy előkelőbb legyen, hogy nem szexeltünk hanem "összebújtunk", de ugyanarról beszélsz csak szégyenled kimondani egyenesen, mert van benned valamennyi tartás.

2016. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
cunnilingus
2016. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na ilyet még nem hallottam, hogy valaki számára a nyalás szó, az közönséges. :D Még a szopás szónál megérteném. Más szóval nem lehet mondani, ami ugyanerre utalna.. Szerintem.
2016. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó, lehet, hogy tényleg túlérzékeny vagyok. :D De egyszerűen annyira ízléstelenül hangzik az, hogy kinyalni.. És igen, a szopás kifejezés se hangzik jobban.
2016. márc. 20. 18:32
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Kutyaszeretet.
2016. márc. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
56%
Lefetyelni? :D
2016. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
A szopás és nyalás szót csak a paraszt hülyegyerekek és ötforintos tinilányok használják. Orálisan kényeztetsz vagy franciázol, ezek a megfelelő szavak rá.
2016. márc. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!