Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 felett mennyi szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 felett mennyi szex?

Figyelt kérdés
Akik mondjuk huszonéve együtt vannak azok mennyit szexelnek
2016. márc. 20. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Én azért vonzódom jobban a férfiakhoz, mert akárhogy is szexelnék egy nővel, abból nem igazán lenne majd család vagy gyerek. Férfi és nő tudnak együtt új életet teremteni :)

De egyébként szexuális dolgokban benne vagyok más vonzó lányokkal.


24/L

2016. márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
1# szerintem nagyon félre értetted a kérdést :D
2016. márc. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég valószínű, hogy annyi idő alatt csökken a szexuális együttlétek száma. Nem is az a lényeg, hogy milyen sokszor szexelnek, hanem hogy milyet. A minőség fontosabb mint a mennyiség. :)
2016. márc. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1!

Te tenyleg jol megirtad a frankot,de talan min. a biszex oldalra kellett volna...

Amugy ember fuggo es nem kor!

30/L

2016. márc. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő,helyzetfüggő,-változó.A férfi és a nő igénye is más. De úgy gondolom ebben a korban a nők sokkal aktívabbak. Nem tutyi -mutyi a férjem,de általában még is én kezdeményezem a szexuális együttléteket-azt hiszem kreatív is vagyok és nincs is gond ezzel.De ha kicsapongó lennék,vagy nem lennének erkölcseim,szégyenérzetem bizonyára keresnék fiatalabb érzéki szeretetéhes szex partnert. Persze ha szereted a párod,ilyet nem teszel.-De valljuk be őszintén egy 45-éves dolgozó családos ember fáradt esténként-jobban szereti ha őt kényeztetik-a férjem is ilyen. -Nekem a munka mellett is van energiám és sok hozzám hasonló negyvenes nőnek,mi is szeretnénk egy kis kényeztetést,ez hiányzik. Ha számokról beszélünk,heti 3-4-alkalom,ha többet nyomulnék lehetne több is.
2016. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Heti 3-4? :O
2016. márc. 20. 18:45
 7/8 anonim ***** válasza:

42 no vagyok de heti 2-3-4x is kivannam de a parom nem

Neki eleg havi 1-2 is pedig o csak 33 eves pasi

2016. márc. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: mióta vagytok együtt? együtt éltek?
2016. márc. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!