Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért ilyen erkölcstelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ilyen erkölcstelenek, miért nincs lelkiismeretük?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de komolyan nekem már végképp elegem van. Férfiak, nők megcsalják a párjukat bűntudat nélkül, hazudnak egymásnak, a (általában) férfiak átvernek másokat az érzéseikről egy egyéjszakás kalandért, és mindezt nyugodt lelkiismerettel?!

A mai világ amúgyis szörnyű, tragédiák egymás hátán. A legtöbbször csak akkor vagyunk képesek egy percnyi emberiséget felmutatni, mikor egy szerettünk elhuny. Ilyenkor átértékeljük ami igazán fontos. Vagy van aki ilyenkor sem. Engem ez iszonyatosan bánt, hogy ilyen alattomosan bánunk embertársainkkal, semmi megbánást nem érezve. Fel nem foghatom, hogy képesek egyesek a rosszat elkövetni... Újra és újra.


2016. márc. 16. 16:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"(általában) férfiak átvernek másokat az érzéseikről egy egyéjszakás kalandért, és mindezt nyugodt lelkiismerettel?!"


Nekem ebből a dumából is elegem van már,hogy a nők ilyen meg olyan érzelmes lények,aki le akar feküdni egy palival egy éjszakára,az le fog,mert kefélni akar.Nem azért teszi,mert naivan elhitte a férfi hazudott érzelmeit.

A többivel sajnos egyetértek veled.

2016. márc. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem olvastam a hozzaszolasokat valaszokat mert messze nem erdekel! En eddig minden baratnom megcsaltam mert egyszeruen nem szerettem oket es el akartam szakadni toluk nem vagyok huseges es szemrebbenes nelkul kihasznalom a lanyokat...


Felmerult a kerdes hogy miert? Roppant egyszeru! Nem erdemeltek mast! Ha valaki jo pasi repultok hozza ha valaki jo az agyban akkor meg ragaszkodtok hozza. Mindent elviseltek en pedig ezt kihasznalom hogy kihasznalhatoak vagytok.


Megint az a kerdes h miert? Mert ilyennek tettetek. Szerettem egy lanyt atvert kihasznalt megalazott es annyira megviselt hogy bediliztem es idosebb tapasztalt nok tarsasagaba jartam osszejottem eggyel es sokat szexeltunk aztan kiprobaltam tobb idosebb not akik tapasztaltak voltak mar es amikor mar mindegyik elvezett engem elmentem a fiatalok korebe es rengeteg lanyt kihasznaltam vegul azt is aki a legnagyobb fajdalmamat okozta ;)


Lelehet pontozni nyugodtan! Nem bantam meg semmit es a meno csajokat rendre kihasznalom :)

2016. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Álljunk már meg félúton. Ne keverjük azt, hogy valaki sok mindenkivel szexel azzal, hogy megcsalja a párját! Aki egy lapon erkölcsködik mindkettőről, abból kivehető a gátlásosság. Ezek közül az utóbbival van probléma, és egyáltalán nem biztos, hogy az pont olyan aki sok emberrel is összejön. Engem ugyanúgy lenéztek, lazán kezeltek annak ellenére, hogy én nagyon komolyan vettem a hűséget, mint tiszteletet. De az úgy működik, hogy egy ilyen ember addig monogám, amíg nem csillan fel előtte a lehetőség, aztán ha egyszer végre valaki rákacsint 10 méterről, akkor ott összeomlik az összes emlegetett tartása és a szánalmas kis lehetőségét egyből ki akarja használni (nehogy az életben egyszer tartani kelljen magát). Ilyen van fiúból, lányból is, ezek A megcsalások, amikről annyiszor szó esik. Ez az, amiről szól az összes "nem figyelt rám", "rossz volt a kapcsolatunk" dolog, érzelmi fogyatékos elméktől. Ez sokkal rosszabb, mint az, aki sokat fesztiválozik és nyaralgat és gyűjti a trófeáit. Az exem is így szabadult fel, hogy addig maradt egy ótvar szar kapcsolatban, amíg egyszer megtehette hogy átugorjon a hidegebb vízből a langyos vízbe, 16 évesen életében először idegenekkel smárolt egy diszkóban többel is, mert épp megtehette (nem azért mert érzelmek irányították és eljött az idő) és engem is folyton úgy mért hogy milyen alapon ne válthatna le és én is így mérlegeljem őt. Ő pedig az emberiség legalsó szintje, egyáltalán nem egy közkedvelt bulis arc.


Addig lesz ez így, amíg az embereknek ahhoz sincs intelligenciájuk, hogy a problémákat értelmezzék és külön válasszák a dolgokat és helyesen ismerjék fel azokat. Addig csak ehhez hasonló felszólalások születnek és a világ párhuzamosan folytatódik tovább.

2016. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Utolsó miért látnám én túl sötétnék? Azért elég sokan megerősítettek előtted."


És az jelent valamit? Manapság (is) divat szidni a "mai világot" meg a "fiatalokat", ide a gyakorira meg eleve sok elkeseredett ember jár.

Összevissza beszéltek, olyan dolgokat, jelenségeket mostok össze, amik nincsenek különösebb összefüggésben egymással. A megcsalásnak meg a haláleseteknek például mi a f****sz közük van egymáshoz? Meg ha körülötted csak akkor emberségesek az emberek, ha meghal valakijük, akkor valami nagyon elcseszett környéken élhetsz.

Teljesen összefüggéstelen zagyvaság az egész kérdésed, ilyet az ír, aki el van keseredve valamiért és akkor "minden szar és b****ssza meg az egész világ".

2016. márc. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!