Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azoknak nincs lelkiismeretük,...

Azoknak nincs lelkiismeretük, akik megjátsszák magukat, hogy kihasználják az embert?

Figyelt kérdés

Elhitetik mással, hogy bízhat bennük, meg megértőnek adják elő magukat, amíg van hasznuk az emberből(anyagi támogatás, szívesség, lelki szemetesláda) utána meg leráznak!

Ők nem érzik azt, hogy "bakker! jó nagy szemét voltam, hogy ezt csináltam!".

Nem? ilyen eszükbe sem jut?



2013. dec. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az n+1-edik ilyen kérdés, és nem, még mindig nincs értelme.


Te csak dühöngeni akarsz egy jót, nem vársz választ semmire. Ennyi erővel elkezdheted ököllel püfölni a szemközti falat.

2013. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élet már csak így működik. Nőlj fel!
2013. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valószínűleg nincs
2013. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen tahó vagyok, mint amilyet leírtál és azt kell, hogy mondjam, hogy azért csinálom, mert számomra a másik ember butasága nem vált ki bennem empátiát (bizonyos keretek között). Egy tépett galambot, egy sántikáló nénit, egy olyan anyukát, aki egyedül neveli a gyerekét (mert valószínűsítem, hogy a férje ott hagyta valami frissebb húsra), meg az önhibájukon kívüli helyzetekben lévő élőlényeket sajnálom (olajos bálnák, szemetet evő sirályok, elnyomott cigányok, börtönből szabadult lenézett emberek, stb stb) segítem (ahogy tudom), meg azokat, akik elismerik, hogy "gyengék voltak, de fel szeretnének állni a hibázásuk után".


Az, ha valaki hülye, el sem ismeri, és még büszke is rá, mert nem veszi észre, hogy hülyeséget csinál, sajnos nekem csak játékszer. :\ (amolyan "a gonoszságom kiélése" faktor)

Tahó vagyok? Igen, tudom. :D

2013. dec. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!