Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy a jó...

Miért van az, hogy a jó pasikat mindig kihasználják?

Figyelt kérdés
Én egy jószívű ember vagyok, aki tiszteli a nőket, aki megtenne mindent a párjáért, de az ilyeneken csak átnéznek a nők.
2013. szept. 22. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Te hibád hogy kihasználnak. Én is jól nézek ki, de nem hagyom magam kihasználni.
2013. szept. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%
Osztom kérdező :(
2013. szept. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én nem használom ki az én jó pasimat :D
2013. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Heló!


Engem nem használtak ki, így a fenti állításod már hibás.


De ez már nem lesz az: Miért van az, hogy ha valakinek valami baja van, akkor nagyon gyakran ő a tökéletes, és más a szemét - és ha cska egy emberrel van baja, akkor is az adott nem a szemét a legtöbbször?

2013. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%

állj úgy hozzá mintha te használtad volna őket ki

Szexelhettél vele

Mire kitágult kereshettél új puncit mert elhagyott

2013. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A "mindig"-et erősen vitatom, de tény, hogy a mai világban sokan visszaélnek azzal, ha kedves, segítőkész stb. vagy, nemtől függetlenül, és nem csak párkapcsolatban (szerintem).
2013. szept. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen vagyok nőben, mint te pasiban és ugyanígy jártam.

23/L

2013. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért különbséget kell tenni jószívű ember között aki tiszteli a nőket, és olyan ember között aki papucs.
2013. szept. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz, ha kihasználnak.

Én már 7,5 éve vagyok párommal együtt, aki arany szívű, kedves, törődő, figyelmes férfi és eszem ágában sincs kihasználni, hanem szeretem őt a végtelenségig.

2013. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
azért vegyétek figyelembe, hogy van egy határvonal a "megtenne mindent a párjáért" és a papucs között. Az, aki megtenne mindent a párjáért, még nem feltétlen hagyná magát kihasználni. Ha van egy kis esze. Ámde a papucsokat abszolút kihasználják. Az első barátnőmmel abszolút papucs voltam. Megtettem mindent amit kért, állandóan az volt amit ő akart. Nos hát nem ezt kell csinálni. Legyen egzisztenciád, és legyél férfi. Persze nem azt mondom, hogy szard le a barátnőd. Én is imádom a barátnőmet, megtennék mindent neki, de természetesen úgy, hogy én maradok a férfi. Nagyon sokat tanultam az első kapcsolatomból ^_^
2013. szept. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!