Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az olyan nők, akik szigorúan...

Az olyan nők, akik szigorúan csak a pénzes pasikat keresik, azok tesznek különbséget az önerőből meggazdagodott és a szülők által pénzelt férfi (vagy srác) között? Vagy épp annyi esélye van az utóbbinak is egy ilyen nőnél, mint az előzőnek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szülők által pénzelt férfi hosszú távon nem kifizetődő talán.. De nem tom, fiú vagyok. De azért ne hidd, hogy olyan vészesen sok ilyen nő lenne.
2013. aug. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kihagytad azt a variációt,amikor gazdag családba születik és ezt kihasználva megszázszorozza a család vagyonát és még hatalommal is rendelkezik.
2013. aug. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők akik erre utaznak direkt????Istenem...mindig van lejjebb...26L
2013. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mivel a dominánsabb érdekli őket, így többre értékelik az önerőből meggazdagodottat. És ez személyes tapasztalat is.
2013. aug. 12. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4

Gazdag vagy, és itt lógsz? Bocs ha túl személyes kérdés, de tényleg érdekel.

2013. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 3/5 Időpont ma 00:55


Mert nincsenek? :-)

Amúgy nincs ezzel gond. Ha szép, akkor miért ne várhatná el a jobb életet, a luxust? Van amelyiknek összejön, és van amelyik meg pofára esik. Ennyi.

2013. aug. 12. 01:03
 7/8 anonim ***** válasza:
jó akkor én naiv vagyok...mert ez szerintem sz.r dolog amit ezek a lányok csinálnak.nyilván van valamilyen elvárás az egzisztenciát illetően, de nem az, hogy kő gazdag legyen.Inkább csak saját magát el tartsa meg ilyesfajta alap dolgok. 26L
2013. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csajok a szépfiúkra buknak és tesznek rá domináns vagy nem. Aki nem szépfiú annak kell máshogy tepernie.
2013. aug. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!