Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sokan miért ilyen erkölcstelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért ilyen erkölcstelenek, miért nincs lelkiismeretük?

Figyelt kérdés

Akinek nem inge ne vegye magára, de komolyan nekem már végképp elegem van. Férfiak, nők megcsalják a párjukat bűntudat nélkül, hazudnak egymásnak, a (általában) férfiak átvernek másokat az érzéseikről egy egyéjszakás kalandért, és mindezt nyugodt lelkiismerettel?!

A mai világ amúgyis szörnyű, tragédiák egymás hátán. A legtöbbször csak akkor vagyunk képesek egy percnyi emberiséget felmutatni, mikor egy szerettünk elhuny. Ilyenkor átértékeljük ami igazán fontos. Vagy van aki ilyenkor sem. Engem ez iszonyatosan bánt, hogy ilyen alattomosan bánunk embertársainkkal, semmi megbánást nem érezve. Fel nem foghatom, hogy képesek egyesek a rosszat elkövetni... Újra és újra.


2016. márc. 16. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Ilyenek az emberek ;) Csak azok sírnak akiknek nincs lehetőségük.
2016. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Sajnos a mai társadalom minden oldalról azt az ingert kapja, hogy minden (és mindenki) pótolható. Ezért nem tudnak a legtöbben semmit és senkit sem megbecsülni.


Aki meg egy picit is emberséges az meg általában el van tiporva/le van nézve.


A legjobb amit tehetsz, hogy nem törődsz másokkal, hanem a TE saját életedet úgy éled, hogy arra büszke lehess/legyél.

2016. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Elfogadottá vált ez a viselkedés, nem akad ki rajta senki, nem lett szégyen, nem is titkolják sokan, hogy így élnek.

Sőt kifejezetten divatos és menő dolog lett fűvel-fával ba.szni, minél több ellenkező nemű megvolt, annál nagyobb arcnak gondolja magát.


Aki érzelmekről, hűségről, tartásról ír/beszél, azt leszólják, beszólogatnak, ahogy itt is látod.


Remélem, hogy lassan az egyetlen elfogadott szexuális érintkezési forma az anál lesz, és végre kihal az emberiség.

2016. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 VirágésBence ***** válasza:
A világ sajnos ilyen, te csak annyit teszel, hogy próbálsz jól cselekedni és nem leszel olyan, mint mások. Nem fogok mártírkodni, csaltam már meg barátnőmet és amikor egy ember ilyen szituációba kerül pontosan azért, mert buta és ahelyett, hogy felismerné a problémáit és dolgozna rajtuk vagy szakítana, nem, megy és másban megkeresi azt, amit nem kap meg még nagyobb fájdalmat okozva a másiknak. Emberi hülyeség, de gondolom te is érzed mennyivel könnyebb a szőnyeg alá söpörni a gondokat, mint ténylegesen kitakarítani.
2016. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
engem is zavar ez a sok embertelen ösztönlény aki össze-vissza szexel, azok meg akik megcsalják a párjukat szimplán csak gyávák, hogy nem képesek kilépni a boldogtalan kapcsolatukból. sok hím egyednek az, hogy minden héten más nőt kefélget egy szenvedély betegség és ez attól alakul ki,hogy boldogtalan életet élnek. az emberek érzelmi intelligenciája elég alul fejlett mostanság és a helyzet az évek elteltével nem javul. szomorú,hogy merre tartunk
2016. márc. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Az egész világon a morális és erkölcsi normák a béka feneke alatt vannak. Ezt közvetíti orrba-szájba a média is. A legtöbb mocsok a tévéből jön, az emberek pedig folyton a tévét bámulják...
2016. márc. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ilyen a világ, nincs ebben semmi újdonság, őszinteséggel a mai világban semmire nem jutsz.
2016. márc. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Túl sötéten látod a dolgokat szerintem.

Valamiért nagyon el vagy keseredve, nem tudom, mi történt veled, de remélhetőleg elmúlik.

2016. márc. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolsó miért látnám én túl sötétnék? Azért elég sokan megerősítettek előtted.
2016. márc. 16. 17:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy sokan ilyenek az egy dolog. Én például nem vagyok ilyen, és nem is támasztok igényt olyan emberek társaságára, akik így élnek. Akadt már sok udvarlóm akkor, amikor mély ponton volt a kapcsolatom a barátommal, és mindig mindenki azt javasolta dobjuk egymást, hisz az az egyetlen lehetőség semmi más és hülyék vagyunk, mert csak szándékosan szenvedünk. Ezek a gondok általában egészségügyi problémákból adódóak voltak, komoly lelki erőt és megértést igényelt mindkettőnk részéről, valamint türelmet. Mi mindig megbeszéltük párommal, hogy mit tegyünk EGYÜTT és ezért működött. Sok ember gyáva ahhoz, hogy felvállalja, hogy fél, hogy kétségbeesett, hogy segítségre szorul, és támogatást vár a párjától. Inkább hallgatnak és élnek felszínesen, mert az könnyebb. Aztán csodálkoznak, hogy értük nem küzd senki...
2016. márc. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!