Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom az apukám korú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom az apukám korú férfiakra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, boldog, kiegyensúlyozott családban nőttem fel. Mindenkivel nagyon jó a kapcsolatom a családban, apukámmal különösen, ő a pédaképem minden téren.

Voltak barátaim az én korosztályomból de nem szerettem velük együtt lenni, csókolózni, még a szex sem volt jó.

Viszont az utóbbi időben megismertem több férfit is akik bár jóval idősebbek nálam, kedvesek hozzám, látszik, hogy ők már tudják, hogy kell bánni a nőkkel és ez nekem nagyon tetszik.

Állandóan arról fantáziálok, hogy szexuálisan közelebb kerülök hozzájuk, keresem az alkalmat, hogy "véletlenül" összefuthassak valamelyikükkel.

Az egyikük ráadásul teljesen összezavart mikor azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, csak kár, hogy ő ennyivel idősebb nálam.


Tudom, hogy ez már-már beteges, de van rajtam kívül más aki hasonló cipőben jár?


Légyszíves csak normális válaszokat írjatok!

Előre is köszi !



2016. márc. 11. 14:52
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm a sok választ.

Azonban! Nem társkeresés miatt irtam ki a kérdést, illetve a fent említett férfiakat mar évek ota ismerem és fokozatosan alakult ki bennem ez az érzés irántuk. Egy vadidegen negyvenessel azért nem tudnám elképzelni magam.

Másrészt azt sem tudnám elképzelni, hogy mondjuk feleségül menjek egy ilyen korú férfihoz, csupán csak szeretném kipróbálni milyen lehet.

2016. márc. 11. 17:21
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
Már kipróbáltad, nem? Vagy az összeset ki akarod próbálni? Hanyadik után lesz meg a statisztika vagy a végeredmény?
2016. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, kislányom.
2016. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Nem, még nem próbáltam. Eddig csak korombeli fiúkkal voltam.
2016. márc. 11. 17:26
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Mert egy némber vagy. :D
2016. márc. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
43%
Akkor feküdj le az egyikkel, most mit filozofálsz rajta? Tőlünk vársz választ, amikor saját magad sem tudod? Itt tényleg mindenki ennyire hülye?
2016. márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 kalandozo ***** válasza:
25%
közeledek a 40 hez.És szeretek fiatalabb lányokat tanitani. Hozzám jöhetsz :) De huszonéves koromban én is a 40 feletti nöket kerestem! Szerintem nincs ebben semmi rossz! Mindent ki kell probálni!!!
2016. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
65%

Biztosan van rajtad kívül is aki így érez. Én csak annyit tudok mondani, hogy négy fiatal csajjal volt viszonyom (20,22,23,24) 39-41 évesen. (Ezt megelőzően - 32-35 évesen - is volt ilyen fiatal partnerem.) Közülük tudtommal mindenki hasonlóan gondolkozott, és kíváncsi is volt.

Részemről meg a legjobb kapcsolatok közé tartoznak ezek.

:)

42F

2016. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem pont azért vágysz erre a korosztályra, mert jó a kapcsolatod édesapáddal. Így a férfi-etalon ő számodra.

Ugyanez megtalálható fordított esetben is, anya-fia esetében.

Viszont ottvannak a morális kérdések, meg a konvenciók. Ezek miatt nem sok jövője van az effajta kapcsolatoknak...egyébként működhetne simán.


Élj a lehetőséggel szerintem. Ezek olyan alkalmak, melyekből mindkét fél csak jól jöhet ki, és sokat tanulhat.

2016. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
64%
Én is nagyon vágyom arra hogy kiprobálhassam. 22/l
2016. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!