Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudnék élni nélküle, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudnék élni nélküle, de egyre többször vágyom más férfiakra, kalandokra. Mi a helyes út?

Figyelt kérdés

Már másfél éve együtt élünk, sok veszekedés volt, főleg az anyagiak miatt (sok feszültség volt a pénztelenség alatt), de már kezdünk helyre rázódni. De egyébként nagyon szeretjük egymást, nem tudnék nélküle létezni, igazi társ, és legjobb barát. A szexuális életünk viszont elég katasztrofális jónéhány hónapja. Egyáltalán nem kívánom, talán havonta egyszer-kétszer, de akkor sem erősen... Nem tudom, mi van velem... és egyre többször fantáziálok másról, kollegáról, vagy barátról, hogy mi lenne, ha... nem vagyok másba szerelmes, csak a testiség vonz...

20 éves vagyok, de nem járok sehova bulizni, hogy ne vigye a pénzt, és mindent (számlát, albit, járulékot) fizetni tudjunk... ő már 27 éves, és végigtombolta a fősulit, de nekem átmenetileg ott kellett hagynom, mert nem volt elég pénz semmire, és most dolgozom 2 munkahelyen. Lehet, hogy csak élni vágyom? Attól félek, ha ez így megy tovább, ha ezek az érzések továbbra is kavarognak bennem, előbb-utóbb megcsalom valakivel... vagy titokban férfiakkal fogok találkozgatni... eddig szívben, lélekben hűséges voltam, nem tudom, mit tehetnék... voltatok már hasonló helyzetben?


2009. júl. 3. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Mennyetek neha kirandulni, szorakozni! Kell a kikapcsolodas meg a kozos elmenyek, az csakis jot tesz a kapcsolatnak :))

32/n

2009. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
szerintem próbáljaták meg ,hogy egy két hétig éljetek külön és az idő alatt csinaljon mindekét fél amit akar ha ezután is úgy érzed hogy ő a mindened akkor csak kicsit változtassatok a sexuális életeteken ... próbáljatok meg több időt együtt tölteni kiránduljatok mennyetek el szórakozni ... kialakítani egy közös baráti kört...
2009. júl. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!