Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágyom az apukám korú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom az apukám korú férfiakra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, boldog, kiegyensúlyozott családban nőttem fel. Mindenkivel nagyon jó a kapcsolatom a családban, apukámmal különösen, ő a pédaképem minden téren.

Voltak barátaim az én korosztályomból de nem szerettem velük együtt lenni, csókolózni, még a szex sem volt jó.

Viszont az utóbbi időben megismertem több férfit is akik bár jóval idősebbek nálam, kedvesek hozzám, látszik, hogy ők már tudják, hogy kell bánni a nőkkel és ez nekem nagyon tetszik.

Állandóan arról fantáziálok, hogy szexuálisan közelebb kerülök hozzájuk, keresem az alkalmat, hogy "véletlenül" összefuthassak valamelyikükkel.

Az egyikük ráadásul teljesen összezavart mikor azt mondta, hogy nagyon szép vagyok, csak kár, hogy ő ennyivel idősebb nálam.


Tudom, hogy ez már-már beteges, de van rajtam kívül más aki hasonló cipőben jár?


Légyszíves csak normális válaszokat írjatok!

Előre is köszi !



2016. márc. 11. 14:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nincs ezzel baj. Kellenek az ilyen tapasztalatok is.
2016. márc. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
En is igy vagyok,ez nem beteges! En is jo kapcsolatban vagyok apukammal is... talan pont ezert:) 18L
2016. márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%
Egyszerűen apakomplekszusod van XD
2016. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%
Egyre több lány van ezzel így. Milyen korú férfiakra vágysz?
2016. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%

Itt vagyok! Független, egészséges, nemdohányzó, nem kopasz.

F./40+

2016. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
61%
Én is így vagyok,de csak szexuálisan vonzódom hozzájuk,kíváncsi vagyok milyeneyk lehetnek az ágyban.
2016. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Írhattok nekem is.
2016. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Tudom, fogok kapni, de : magas vagyok, sportos, diplomás, nyelveket beszélő. És túl egy rossz házasságon, inkább egy aranyos, egyszerre irányításra és gyöngédségre vágyó korai 20-as mint egy harmincon túli, kiégett, gyerekes koravén hercegnőcske. Szóval, tetszik vagy nem, a másik oldal is létezik.( 18 feletti csaj írhat :-P) F/38
2016. márc. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
49%
Apakomplexus sanszos. Én nem akarok senkit sem ledegradálni, de ezt nem tartom normálisnak, hogy egy 20 éves lány egy 40+os férfival hemperegjen. Sosem jutott még eszedbe közben, hogy az akár az apád is lehetne, és te ott vonaglasz rajta? Kezeltesd ki magad, utána boldogabb leszel hidd el!
2016. márc. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is írhat egy ilyen lány. Habár még nem vagyok 40. SZERENCSÉRE!!!!


Így van, ahogy mondták. Az idősebb pasik már tudják hogyan kell bánni a nővel. Néha meg se kell szólalni.

2016. márc. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!