Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom észre sem vesz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom észre sem vesz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltunk vacsorázni meg mozizni, most hazajöttünk én pedig hívtam volna szexelni, de lerázott hogy "jaj nem kell erőltetni", majd beült a gép elé. Mielőtt elmentem volna zuhanyozni, akkor is ott vetköztem szinte az orra előtt, direkt lassan, de észre sem vett, mintha ott sem lettem volna... És még neki áll feljebb hogy én mit hisztizek, közben már 3 napja nem volt semmi közöttünk...
2016. febr. 14. 20:38
1 2
 11/13 ~OnLány~ ***** válasza:

Jaj,nem kell erőltetni?


Ezt miért így mondta? Sokszor,vagyis általában te rángatod őt az ágyba,vagy is-is?


3 nap azért még nem a világ vége. :)

De azért nem volt szép,hiszen ma Valentin nap van.

Talán nem volt kedve,vagy elfáradt,ez még nem jelenti azt,hogy kevésbé szeret,vagy nem tart vonzónak.

2016. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
mondd, hogy akarod SÖÖEEEEGGBÖÖÖEEEEEEEE
2016. febr. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Rika001 válasza:
Lehet ,hogy egyszerüen csak langyosodik ... Vagy csak nem keltesz benne elég vágyat mondjuk 3 nap még nem a világ... Várj még rá.
2016. febr. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!