Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom észre sem vesz, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom észre sem vesz, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Voltunk vacsorázni meg mozizni, most hazajöttünk én pedig hívtam volna szexelni, de lerázott hogy "jaj nem kell erőltetni", majd beült a gép elé. Mielőtt elmentem volna zuhanyozni, akkor is ott vetköztem szinte az orra előtt, direkt lassan, de észre sem vett, mintha ott sem lettem volna... És még neki áll feljebb hogy én mit hisztizek, közben már 3 napja nem volt semmi közöttünk...
2016. febr. 14. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet valami személyes problémája (suli, munkahely, szülők, stb.)? Kérdezd meg diszkréten, és nyugodtan hogy mi a baja. Abból nagy baj nem lehet. Köztetek minden rendben van?
2016. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal netfüggő! Hagyd a francba, mert a gép jobban vonzza nálad! Keress más pasit! Még most az elején, mert most még kevésbé fájdalmas. Ez a késöbbiekben csak súlyos bodni fog nála, szabadulj meg tőle minél hamarabb! Élvezkedjen a géppel, a nettel!
2016. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Idióta balfax.
2016. febr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akart megb***ni és? A csajoknak bezzeg lehet mindenféle kifogásokat felhozni. Arra nem gondoltál még, hogy közöld mi bajod van?

De majd a sok nyomi felajánlja magát.

2016. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a legvalószínűbb ami lehet, hogy épp a legújabb Szulejmán epizódokat nézte, az pedig köztudottan mindig elsőbbséget élvez.
2016. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Selejtezd le az ürgét! Válassz engem!
2016. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Válassz egy idősebb pasit és megoldódnak a gondjaid!
2016. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondtam.
2016. febr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem is szeret vagy csak szexelni nincs kedve?
2016. febr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szilvásbuktát, mert azt szeretem!
2016. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!