Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, én nem vettem észre, a barátom nem szólt időben, így a 72órás tabi nem játszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

hány éves vagy?

amúgy gyereked leeeeesz...gratulálok terhes vagy...ez ellen nem tudsz mit tenni...

2010. júl. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést ? kiszakadt értem, nem vetted észre értem, a barátod nem szólt értem,eltelt 72 óra értem, DE AKKOR HONNAN TUDJÁTOK, HOGY KISZAKADT 3 NAP UTÁN KEZEDBE KERÜLT A GUMI ???
2010. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
ezt nem értem. a pasi csak 3 nap után szólt, hogy kiszakadt a gumi???
2010. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
ehh de cuki tőle
2010. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Bas.zd fejbe egy féltéglával, az ilyen megérdemli
2010. júl. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Gyorsan egy tesztet!! A gyógyszertárban ~800 Ft. Ne halogasd. Csináltasd meg a tesztet. És ha véletlen becsúszott a baba, akkor sincs baj. Abortusz. Már aznap kiengednek. Úgyhogy ne szakadj össze.
2010. júl. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
És magadra is büszke lehetsz h ilyen rendes, őszinte, és törődékeny sráccal jöttél össze!
2010. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szóval kiszakadt az óvszer amit te nem vettél észre semmiféle módon a szex után?a barátod nem szólt?csak 72 óra után?akkor miért nem vettél már tesztet?hány éves vagy?és a barátod?és miért nem szólt akkor abban a pillanatban?miért csak pont 72 óra után?de terhes vagy szerintem!
2010. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A teszt csak 2 hét után mutatja ki a terhességet.


Az abortusz pedig nem játék (ezt az egyik korábbi válaszolónak írom).

2010. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

1. A pasit rúgd ki.

2. Az aktus után két héttel csinálj tesztet. Előbb nincs értelme, mert nem fogja kimutatni, szóval aki azt javasolta, hogy minél hamarabb, az jó nagy baromságot mondott.

3. Reménykedj.

2010. júl. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!