Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt az óvszer, én nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt az óvszer, én nem vettem észre, a barátom nem szólt időben, így a 72órás tabi nem játszik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%

"ha véletlen becsúszott a baba, akkor sincs baj. Abortusz"


Ez mi baz*meg????Ez most komoly? Nincs baj? Öld meg nyugodtan, neki nem fáj? Ez azért kicsit lesokkolt..

2010. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. attól függ, hogy a menstruációd után hány nappal történt meg a dolog. lehet, hogy terhes leszel, de lehet hogy nem 50-50 az esély. különben, elég fura, hogy nem vetted észre... minél hamarabb vagyél tesztet, s csak azután kezdj parázni.
2010. júl. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Először is egy dugás után még nem nagy az esélye, hogy teherbe ess. De ha a pasim, nem szólna, hogy kiszakadt a gumi és belém élvezett, akkor elkezdeném leszopni, majd leharapnám a farkát. Utána kirúgnám. Ez utóbbit mindenképpen. Egyébként a gumival kefélés egyik fontos összetevője, hogy ha lehúzza a gumit a pasi, akkor megnézzük eresztett-e.
2010. júl. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az eset után 2 héttel teszt, lehetőleg 2 egymás utáni reggelen. Ha negatív, akkor nincs további teendő. Ha pozitív, akkor attól függ, hogy:

1. Mennyire stabil a kapcsolatotok (mondjuk az eset alapján, miszerint csak jóval később szólt a barátod, ez nem túl kecsegtető)

2. Az egyéb körülmények mennyire teszik lehetővé gyermek vállalását

3. Milyen az értékrendetek, meggyőződésetek (Én a magam részéről rendkívül abortusz ellenes vagyok, csak nagyon szélsőséges esetekben tartom elfogadhatónak, de ez magánvélemény)

De persze nem kell rögtön erre gondolni, egyetlen közösülésből még akkor sem egetverően nagy az esély a teherbe esésre, ha éppen a termékeny napokban történt.

2010. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz azzal a különbséggel, hogy ha nagyon fiatal vagy (gondolom igen, mert ha nem az lennél, már a srác letekert golyóival a kezedben írtad volna a kérdést) szólj a szülőknek hogy gond van, majd sajnos abortusz. Az én meggyőződésem szerint, akkor hozzon az ember világra gyereket ha fel is tudja nevelni, nomeg ha ő maga nem gyerek.
2010. júl. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

"Először is egy dugás után még nem nagy az esélye, hogy teherbe ess."


Ez azért nem teljesen igaz...mivel hallottam már olyat is hogy a csaj először feküdt le a sráccal és nem vigyáztak és hopp rögtön baba lett belőle.Valakinek meg évek kellenek. szóval ez olyan fifti-fifti...

2010. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Ha legközelebb együtt leszel valakivel legyél tisztában a "rizikós" napjaiddal.kiszámolni úgy lehet,hogy hány nap telik el a két ciklus között és azt az időt megfelezni és előtte-utána 5-5 nap ekkor ha lehet ne szexelj.
2010. júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Már ne haragudjon az a válaszoló aki azt írta hogy nincs gond abortusz, a múltkor olyat olvastam vigyázzatok 30ezr forint az abortusz.Ugye nem gondolod komolyan hogy megölni egy gyereket az nem gond meg hogy a pénz a legnagyobb gond, egy életet olt ki aki abortuszra megy méghozzá a saját gyerekét öli meg. Az hogy utána milyen bajai lehetnek, és hgy utána nem biztos hogy lehet gyereke az is épp elég nagy gond...... néha úgy érzem hogy vannak emberek akik védekezésként használják az abortuszt.....felháborító
2010. júl. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!