Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt vettem észre hogy a nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt vettem észre hogy a nagy pénisz (lankadtan) vizuális vonzalmat ad, azaz hogy jobban bejön a lányoknak (? )

Figyelt kérdés
Valaszaitokat elore is koszonom :)

2016. febr. 14. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:

A nagy farok is csak addig érdekli őket ameddig meg nem tapasztalják milyen rosszul van használva.

De a kérdésre válaszolva,igen,vizuális vonzalmat ad és ez egy ilyen trófea egyes lányoknak.

2016. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Férfit soha nem a pénisz típusa vagy mérete alapján választottam, de nekem történetesen a vérpénisz tetszik jobban - nekem valahogy sokkal izgibb.
2016. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Látensen mindegyiket izgatja a nagy méret. Most tényleg ránéz egy nő egy 12cm-es péniszkére, abszolút semmi vonzalmat nem tud kiváltani.. Nekem ilyen kicsi és az eddigi barátnőimet egyáltalán nem nyűgözte le, pedig egyik sem volt ribi...
2016. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
En is ezt vettem eszre a csajoknal,jobban feltudnak izgulni a nagy meretre.De mondjuk erdekes mert utana majdnem a tobbseguk akivel voltam szolt hogy ne nyomjam tovig,meg faj ilyesmi....szval latvanyra tetszik nekik sok meg megse birja...szval erdekes
2016. febr. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Èn speciál undorodom a lankadtadtól, vizuális vonzalmat csak merev, nagy és egyenes pénisz iránt érzek, de ne zavarjon...

19/L

2016. febr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

elég nekik egy jó átlagos kemény szerszám látványa vagy fogása mindjárt felizgulnak

de ha csak hozzá dörgölödsz a kemény farkaddal már az is felizgatja őket rendesen

2016. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
34%

Nekem baromi nagy méretem van (26/6), de vérpénisz. Lankadtan nagyjából 3x kisebb, viszont amikor elkezd dagadni, akkor a csajok nagyon nagyot szoktak nézni. Általában felizgatja őket az érzés, ahogy elkezd nőni, aztán egyre jobban elkerekedett szemekkel néznek, hogy még mindig és mindig nő... ezt általában vissza is jelzik, hogy erre nagyon be szoktak indulni, mert kézzelfogható mennyire vágyom rájuk.


Azaz szerintem nem a lankadt indítja be, hanem ahogy feláll vagy már maga a merev, mert abból érzik mennyire akarod őket.

2016. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!