Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek annyira vizuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek annyira vizuális beállítottságú lányok mint férfiak?

Figyelt kérdés

Pl. a férfiak felizgulnak, ha kapnak egy képet egy punciról eljátszunk a gondolattal, hogy kinyalnánk, stb.


Vannak olyan nők akik ugyan ezt teszik pl. ha látnak egy képet egy péniszről ? Eljátszanak a gondolattal, hogy szívesen leszopnák vagy beleülnének ?


Mindenhol azt olvasom a nőknek az érintés kell meg az intimitás, de még is vannak akik simán küldenek magukról képet és kérnek engem is, hogy küldjek nekik.

Plusz vannak lányok akik akár webcam szexelnek is akár idegennel is :D

Akkor kimondható, hogy ahány lány annyiféle érdeklődés vagy ez annyira ritka, hogy továbbra is él az általánosítás ? :D



2015. júl. 25. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Jelen.

de kevesebb is eleg

2015. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pl a van egy ismerosom akinek gyonyoru a szaja :)
2015. júl. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
érdekes :D köszi a válaszod :D
2015. júl. 25. 15:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért elig ritkák az olyan csajok akik csak úgy küldenek magukról képet, meg webcamoznának :) Pedig simán benne lennék :)


Szóval létezni léteznek, de szerintem ritkák.

2015. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem erre gondolt szerintem a kerdezo

A szajakon kivul a szemek meg a kerek popsik a gyengeim :)

2015. júl. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nők túlnyomó többségének fontosabb az érintés, a bőr tapintása, mint a vizuális élmények. A férfiak világos, jól megvilágított szobában, a nők félhomályban szívesebben szeretkeznek.
2015. júl. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, ritkábbak a vizuális típusú nők nagyságrendekkel, mint az ilyen férfiak.


És magasabban is van a mérce. Pl ha nagyon jóképű és/vagy izmos vagy, nyilván nagyon sok nő felizgul rád. De nőként már elég átlagos testalkatúnak és relatíve szép arcúnak lenned hogy tetsz a legtöbb férfinak.

2015. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz..en is a reszletekre megyek :)
2015. szept. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
léteznek és én szerencsére elég vizuális típus vagyok ;)
2015. szept. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!