Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most erre mit mondjak? Nemtudo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most erre mit mondjak? Nemtudok nagyobbitani rajta.

Figyelt kérdés

18F

Tegnap az osztályba kértek tőlem 30 fokos vonalzót(háromszög) én meg félreértettem és azthittem cm-be kéri és mondtam hogy csak 15cm van(mivel egy ekkora vonalzóm van egyedül)

Ekkor egy csaj osztálytársam aki mellesleg tetszik,hátrafordul vigyorogva és megkérdezi:"és nem szorít a gatya?"

Én meg csak kínomba röhögtem.

De az a vicc hogy az tényleg 15cm-esem van...



2016. febr. 12. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát Úristen, micsoda probléma, neeeee!
2016. febr. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15 eleve nem nagy, de azért nagy poén volt tényleg
2016. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eleve a pasik többségének 15-16 körül van... nem értem ilyen méretekkel mit kell agonizálni.

Tudod, azért átlag az ilyen!!!

Most gondolj bele, a 16 cm kötüli átlag bemondáso alapján jött ki, akkor mekkora lehet a valós??


A csaj osztélytárság se látott sokkal nagyobbat, ha látoot már faszt egyátalán

2016. febr. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És írom én a fentieket több év többesezés alapján.

Egy kezemen meg tudnám számolni hány pasi nem kerekített felfelé ismerkedéskor. 1-4cm-t is.

Pedig mindig direkt 15-18cm közöttit kerestünk.

2016. febr. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez vicces. :)


De a 15 cm tényleg nem vészes, átlagos méretnek számít. Szóval emiatt aligha kell szégyenkezned. Persze elhiszem, hogy örülnél egy kicsivel nagyobbnak. Meg nem így akartad közölni a kiszemelt csajjal. :D


Ha kisebb lenne jóval, mondjuk ilyen 10-12 cm, és ezt tudná meg előzetesen a lány, aki tetszik... Na, az már más... Ilyen hátrányból szép fordítani. :D

2016. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!