Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos, semmitmondó életű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, semmitmondó életű nők? Miért nem elég nektek, ha a pasi csak átlagos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
85%

"szerintem senki sem izgul a dagadék ocsmány nőkre"


"80 kilós, kibirhatatlan, agyrém, vénlány, sikertelen életű nő is bármikor gruppenbe vághatja magát sportos fiukkal"


Ahhoz képest, hogy leírtad, hogy átlagos pasi létedre neked egy kis mellű nő pici pocakkal már nem vonzó, roppant hihető a fenti állításod (amivel nem mellesleg a másik kijelentésedet csapod agyon).


Amúgy szerinted a nők hány százaléka vágyik arra, hogy gruppenbe vágja magát akármilyen pasikkal, akik egy hét múlva a nevére sem fognak emlékezni, és hány arra, hogy egy normális párkapcsolata legyen?


Az meg mindig őszintén lenyűgöz, mikor valaki arról próbál meggyőzni másokat, hogy a nők csak a jóképű pasikhoz tudnak vonzódni, csak velük ismerkednek. Ilyenkor felmerül bennem, hogy én vajon egy másik bolygón élek, vagy egy alternatív valóságban, ha a hétköznapokban marhára nem ezt tapasztalom magam körül.


A gyakorin meg egyik kedvenc történetem ebben a témában, hogy kb. egy éve volt egy hozzászóló, aki többször is leírta hasonló kérdéseknél, hogy a mai nők csak a gazdag, izmos és jóképű pasikkal ismerkednek, neki az átlagos külsejével "esélyt sem adnak".


Aztán egyszer látom, hogy egy lány által kiírt kérdéshez, aminek valami olyasmi volt a szövege, hogy: 'fiúk, ti észreveszitek azokat a lányokat is, akik nem divatosan öltöködnek, nincsenek kisminkelve és nincsen kivasalva a hajuk?', nemes egyszerűséggel és lényegre törő őszinteséggel beírta ezt a választ - erre még szó szerint emlékszem a mai napig - "Nem igazán".


A legviccesebb az volt, hogy amikor ezek után a felhasználóneve alapján megkerestem és a válasza után belinkeltem egyik korábbi "a mai nőknek csak a gazdag, izmos és jóképű pasik kellenek, neki az átlagos külsejével "esélyt sem adnak" tartalmú hozzászólását egy nem bántó, csak kissé ironikus észrevétellel, még nekem próbálta két férfi hozzászóló megmagyarázni, hogy a "nem igazán" választ azért nem egészen úgy kell értelmezni, ahogy nekem sikerült. :-))

2016. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 A kérdező kommentje:
most hiába magyarázod, nekem pl nem annyira perdöntö, hogy mennyire divatos vagy feltünő a csaj, de azért ha egy mod van rá, akkor legyen nőies formája. NEM NAGY CUCC egy vékony alkat meg valami látható mell
2016. febr. 6. 20:49
 53/62 Sunshinedoll ***** válasza:
94%
Valakinek nagyon savanyú az a szőlő lol.
2016. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
A 21 éves anyukáról le lehet akadni. Tényleg rendes lány 😊
2016. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
😁 cuki vagy! :) de aki nem ismer ugy sem tudja... Mondhatnak barmit,h a penz miatt vagyok a ferjemmel.en tudom az igazat,a ferjem is,magyarazkodnom pedig nincs kinek! Csak az rossz,h egy kalap ala vesznek minden not
2016. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
64%

Vegyél már vissza magadból kérdező!

Tiszta szánalom vagy b.@zdmeg! :D

2016. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten csúnya ember nem létezik, általában a saját igénytelenségük teszi azzá. És ezt sminkesként mondom, akinek azért van tapasztalata a divat és a szépészet terén.

Egy átlagos (vagy csúnyácskának tartott) férfit vagy nőt mérföldekkel vonzóbbá lehet tenni, ha tisztában van azzal, hogy milyen ruhák állnak jól nekik, hogyan hordja a haját, vagy milyen sminket tegyen fel.

Kedves kérdező (vagy bárki a válaszolók közül), ha úgy érzed, hogy a külsőd miatt találsz nehezen barátnőt, nyugodtan keress meg privátban, és segítek, ha tudok :)

2016. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
88%

Igen, egy ronda és igénytelen nő is talál magának szexpartnert bármikor, sőt, valószínűleg még válogathat is köztük.

Mivel alapvetően ritka az olyan nő, aki csak szexet akar, a férfiak 90 %-a viszont csak erre vágyik.

Ez valóban a kereslet-kínálat törvénye, és nem a nők hibája.

Amúgy meg, keresed az önigazolást, de a válaszaidból ítélve elég borzalmas ember vagy, nem elsősorban a külsőddel van itt a baj. Ki bírna téged elviselni 10 percnél tovább?

2016. febr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 Költőnő? ***** válasza:
sztem ő egy troll.
2016. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
57-es kíváncsi lennék,hogy tudnál rajtam segíteni, sz@rból várat építeni sajnos nem lehet, de azért kíváncsi lennék.
2016. febr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!