Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos, semmitmondó életű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, semmitmondó életű nők? Miért nem elég nektek, ha a pasi csak átlagos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
Ja, de ha nincs az ember környezetében nő, és elfoglalja magát mással, akkor máris nem hiányzik neki annyira. Nehogy már azt higgyék,hogy nélkülük nincs élet.
2016. febr. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:

ja, aha, értem, még mi adjuk lentebb, mi alkudjunk meg, mi szenvedjünk vereséget


a baxatlan nők meg a jámbor pasikkal kegyetlenkedve vezetik le a feszültséget a saját értéktelenségük miatt.

2016. febr. 6. 19:28
 13/62 anonim ***** válasza:
66%
Nem minden no ilyen! Pl tolem megkerdeztek,h h tudtam osszejonni a mostmar ferjemmel! Kerdeztek,h mit latok benne,mikor tole ezerszer jobb pasikat megkaphatnek! En sosem a kulsore mentem vagy a penzre! Vegul addig hajtott ez a nem tul helyes srac,h igent mondtam neki,szuletett egy kislanyunk es irto szerelmes vagyok! :) aztan jott az,h biztos a penze miatt jottem vele ossze,persze ameddig nem lettem a felesege en kulon kertem,h ne beszeljen az anyagi helyzeterol,mert nem tartozik ram,ameddig nem vagyunk hazastarsak! Masok mar akkor tudtak milyen anyagi helyzete van,en akkor meg nem tudtam,megis ezt kapom folyamatosan,h ezert vagyok vele! Aki csak a rosszat akarja latni a masikban,az mindig azt fogja :)
2016. febr. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 A kérdező kommentje:

ha egy pasi pénzes, és sikeres, azt nem lehet rejtegetni, a nők megérzik...


tehát most akárhogyan probálod mondani, hogy nem a pénzre és vagy külsőre mentél...mert a pénzre mentél

2016. febr. 6. 19:30
 15/62 anonim ***** válasza:
20%
Érdekes, itt gyk-án mindig van, ilyen "önfeláldozó" nő, aki nem a külsőre hajt, de az életben sehol nem tapasztalni ilyet. Na, a mai "én más vagyok, mint a többi nő, nekem nem a külső a fontos" esti mesét leírtad, mehetsz aludni! Jó éjt! :)
2016. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
100%
"abszolut meg vagyok nyomoritva " Igen. Ez érzödik minden mondatodban.
2016. febr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
83%

Azért nem értem a sokadik ilyen kérdés után sem azt, hogy miért ennyire érzékeny nyomógomb valakinek, hogy mások - akár nők, akár férfiak - milyen igényeket, elvárásokat támasztanak a társkeresés során, mert ha én nő létemre (teljesen függetlenül attól, hogy mennyire nézek ki jól, mennyire van jó természetem, illetve mennyire átlagos és semmitmondó az életem, vagy történetesen pont nem) irreálisan magas elvárásokat támasztok a férfiakkal szemben, túl magasra teszem a lécet náluk ahhoz mértem, amilyen én vagyok, vagy amit én adni tudok egy kapcsolatban, akkor igen jó eséllyel egyedül maradok hosszabb távon, és ezzel valószínűleg inkább saját magamat fosztom meg egy jó dologtól, mint a férfiakat úgy általában.


Akármennyire is nem hangzik romantikusan, valahol a társkeresés is kereslet-kínálat alapú játék az életben, amiben a többség szerintem reálisan be tudja lőni ösztönösen, hogy hol van keresnivalója, aki meg irreálisan sokat vár a potenciális partnerektől, a királyfit/hercegkisasszonyt várja fehér lovon, az nagy valószínűséggel hoppon marad - ha meg nem, és bejön neki, akkor mégis jó döntést hozott.

2016. febr. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
61%
Na acsi! Nem tudhattam az anyagi helyzetet,mert nem egy varosban eltunk,teljesen atlagos autoval jarkalt,bar markas ruhakban jart,leginkabb ing,de ez nem mutatja azt a mai vilagban,h valakinek sok penze van! En is inkabb vettem 1felsot magamnak 15ezerert,mint a kinaiba 5ot... Attol meg sose voltam gazdag! Es nem,sosem a penz hajtott,vagy a kulso! Elozo kapcsolatomban sem volt jokepu a pasi es meg pocakos is volt,nem az a tipus aki utan megfordulnak a nok es nem egyszer en segitettem ki anyagilag!neki meg penze se volt! Nem tudom miert olyan hihetetlen,h vannak nok,akiknek sokkal tobbet er az,h este hozzabujjanak,megszeretgessek,mint az,h az utcan mutogatni lehessen
2016. febr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 A kérdező kommentje:

nem tudom, én nekem elég lenne egy olyna nő is, mint pesten az utcán járkákók 40%-a, de még ez is nagy igénynek bzonyul.


azért irtam 40%-ot, mert manapság már az is nagy szám, ha egy nőnek lapos a hasa...


legutobb is olyan nővel voltam, hogy nagyon pici volt, még hasas volt. na ne már.

2016. febr. 6. 19:40
 20/62 anonim ***** válasza:
39%

Veszekedhetünk ezen a kérdésen 100 évig, de akkor is igaza van a kérdezőnek. Ilyen világban élünk, és a nagy demokrácia ezt hozta. Mindenhonnét csak az folyik, hogy 1 életed van, és használj ki mindent, és mindenkit. Legyél sikeres, gazdag, és lehetőleg jóképű. :D

A hétköznapi hősök meg majd magányosan, megcsömörlötten élik végig életüket...

2016. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!