Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azért könnyebb egy átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért könnyebb egy átlagos lánynak csak szexre találni pasit mint egy fiúnak mert a női szexualitás értékesebb?

Figyelt kérdés
Szerintem azért értékesebb mert egy nőnek élete során kb. 400 petesejtje van egy fiúnak meg naponta több millió. És amiből kevés van az értékesebb. Ez belénk van tudat alatt ösztönösen kódolva.
2016. jan. 29. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez szociális jelenség nem pedig Biológiai. Szerintem.
2016. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha már az ösztönre tereled a témát, ha megnézed, akkor a hímek udvarolnak, akár halálig is harcolnak a nőstények kegyeiért... Ha az emlősök példáját nézzük, a nősténynek mindegy, hogy ki termékenyíti meg, csak potenciális hím legyen, sokan közösülnek vele (pl macskáknál), a kandúrnak pedig az a lényeg, hogy az ő génjei öröklődjenek, szóval első akar lenni (bár ő is össze-vissza szór)... A nőstényt mindegy, hogy ki dugja meg, az ő génjei automatikusan tovább fognak öröklődni, ő akár válogathat is, hogy kit enged be.

Ha az embereket vesszük, is lehet párhuzam, azért még mindig az a jellemző, hogy a fiú udvarol, a nő pedig választ. Szerintem ezért is elfogadottabb a tipikus kulcsos-záras hasonlat, a férfi dugjon csak meg minél több nőt, de a nő lehetőleg keveset... Nem mondanám, hogy egyetértek ezzel a nézettel, de általánosítottam.

2016. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Költőnő? ***** válasza:

Mi ez a hülyeség xd

Egyik fél sem értékesebb

2016. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Értékesebbnek biztosan nem értékesebb, én itt a szaporodási/társkeresési stratégiák között keresgélném az okokat. Férfiaknak lényeg, hogy minél több helyre szórják szét a genetikai állományukat, ezért ők jelentősen kevesebb válogatás után, úgymond "lyuk-lyuk" alapon a legyet is reptében, ha az kellően vonzó legyecskelány. Legalábbis, általánosságban, az ösztönös dolgokból kiindulva.


A nő meg nem azért válogat jobban (ösztönök szintjén), mert kb 400 petesejtje van, és emiatt értékesebb, az is elég sok (bár ennél ha jól sejtem, azért neki is több van), hanem mert a terhesség, meg utána a gyereknevelés kezdeti szakasza sokkal megterhelőbb, fizikailag is, sokkal több energiát felemészt, hogy csak úgy, random genetikai "szemétre" pazarolja- neki célja, hogy a születendő gyerek ne csak, hogy túléljen valahogy, hanem sikeres is legyen az életben, olyannyira, hogy majd ő is tudjon utána tovább szaporodni. Ezt pedig nem lehet csak úgy, akárkivel összehozni.


Nem értékességről van szó, hanem a befektetett energia mértékéről. A férfinak a gyereknemzés nagyjából 2 perc, naná, hogy könnyedén száll virágról virágra.

2016. jan. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

erre szokták azt mondani:

' a nők akkor szexelnek, amikor akarnak, a férfiak pedig akkor, amikor tudnak'

2016. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!