Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos, semmitmondó életű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, semmitmondó életű nők? Miért nem elég nektek, ha a pasi csak átlagos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
77%

Aaahh.... Tehát már az is a nők hibája, hogy egyes férfiak annyira igénytelenek, hogy màr mindegy, csak p¡na legyen, és válogatás nélkül megdugják, akit mrg lehet?

Mellesleg a nők többsége attól nincs feldobódva, se előrébb nincs tőle, hogy 10ből 9 megdugná. Mivel a többségük ennél jóval többre vágyik (vágyna.)

2016. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
41%
olyan nők nincsenek,mert a nőket befolyásolja a média, és a nőknek az egyik fő szempont az,hogy menőzni lehessen a férfival a barátnők előtt, ez az állapot 14 éves kortól kezdődik, és életük végéig tart.
2016. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:
vicces azért ez a mantra, hogy a "pasik tehetnek arról, hogy a nőknek könnyü"
2016. febr. 6. 20:22
 44/62 anonim ***** válasza:
Az a kérdés megfogalmazás :D LOL.
2016. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
83%
Pedig így van, mert a farkuk hajtja őket, és még a konnektorba is bedugnák, ha beférne és nem rázna.
2016. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 A kérdező kommentje:
azért megnézném hogy mi lenne a nőkkel, ha nem lenne ingyen a szex.
2016. febr. 6. 20:24
 47/62 anonim ***** válasza:
73%
Tisztelet a kivetelnek! Ne beszeljetek mar ugy a nokrol,mintha nekunk minden annyira konyu lenne... Vigyetek vegig egy szulest! Vagy csak azt a "terhet",h probaljuk megtalalni az igazit,aki nem csak megdu*ni akar!!!
2016. febr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
pfffff....ugy beszélsz, mintha a nők annyira szülni akarnának manapság :D
2016. febr. 6. 20:31
 49/62 anonim ***** válasza:
62%
21 eves vagyok,van egy lanyom es alig varom,h jojjon a kovetkezo 😉
2016. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
83%

Mintha a férfiak nem pont ugyanígy lennének a nőkkel.

Kismilliószor kezdett ki velem ronda, ostoba "semmitmondó életű" férfi, pedig kifejezetten csinos, és értelmes nőnek tartom magam. És ezzel nem csak én vagyok így.

Mielőtt még jönnétek azzal, hogy nagyképű vagyok, leszögezném, hogy ez nem igaz. Nem tartom magam különlegesnek vagy bomba nőnek, de mérföldekkel jobban nézek ki a sok lenőtt hajú, edzőcipős bagózó lánynál, akik az utcán futkosnak.

Átlagos arcom van, de figyelek arra, hogy jó alakom maradjon, igényesen legyek felöltözve és mindig ápolt legyek. Ugyanezt elvárom egy férfitól is. Nem álmodozom gladiátor testű félistenekről, de nem vagyok hajlandó lejjebb adni az igényemet annál, mint amilyen én magam is vagyok.

2016. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!