Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átlagos, semmitmondó életű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos, semmitmondó életű nők? Miért nem elég nektek, ha a pasi csak átlagos?

Figyelt kérdés
2016. febr. 6. 19:02
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 anonim ***** válasza:
Ja es en irto olelgetos,puszilgatos,bujos manias vagyok es keves pasi van aki ezt nemhogy viszonozza,hanem el is viseli! A ferjem pedig pont ilyen!
2016. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/62 Költőnő? ***** válasza:
52%

nem hinném, h bkinek (lett légyen szó nőről, férfiról) joga lenne ilyet állítani más életéről ilyet állítani, hogy értéktelen. Max neki nem annyira érdekes. De h értéktelen... Nem azt nem hinném, h bki élete értéktelen lenne.

Annak a nyafinak, aki azt írja, h nem lát az életben olyat, h csúnyábbacska srácnsak különösebb anyagi háttér nélkül viszonylag átlagos (vagy akármilyen) nője legyen, üzenem; Wake up Neo. The Matrix has you.

2016. febr. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/62 anonim ***** válasza:
69%

"Akármennyire is nem hangzik romantikusan, valahol a társkeresés is kereslet-kínálat alapú játék az életben, amiben a többség szerintem reálisan be tudja lőni ösztönösen, hogy hol van keresnivalója, aki meg irreálisan sokat vár a potenciális partnerektől, a királyfit/hercegkisasszonyt várja fehér lovon, az nagy valószínűséggel hoppon marad - ha meg nem, és bejön neki, akkor mégis jó döntést hozott."


Ezt teljesen jól megfogalmaztad, nagyon is igaz.

De ezt nem fogják az ilyen önsajnáló lúzerek beismerni, sokkal jobb és könnyebb másokat okolni a NYOMORUKÉRT...

2016. febr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:
inkább lennék olyan nyomorult, mint a sok unalmas senki ronda elhizott trampli, aki mégis állandoan dughat nálánál sokkal jobb pasikkal
2016. febr. 6. 19:46
 25/62 anonim ***** válasza:
Másokat okolni a nyomorért? Kit okoljak, nem magamat utasítom el a külsőm miatt,hanem mások utasítottak el, már pedig amiatt lettem általában elutasítva, mert ha nem így lenne, akkor talán nem lettem volna lekoptatva az első két szó után, ennyit erről.
2016. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:
38%
Ha valakihez nem vonzódik az ember, akkor is jöjjön vele össze, csakhogy ne sérüljön ezáltal a lelke?... Érdekes....
2016. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
De nem hogy még az elhízott trampli nők dughatnak, hanem az olyanok is akiknek olyan lábszaguk van,hogy egy görény megirigyelné, sőt nem hogy dug az egyik ilyen csaj,hanem már élettársa van évek óta.
2016. febr. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
A nők csak a jóképűekhez képesek vonzódni, ez tény. Majd akkor hiszem el az ellenkezőjét,ha a saját bőrömön tapasztalom,addig ezek csak mesék, hogy nem a külső a fontos.
2016. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 A kérdező kommentje:
tudnak vonzódni a csufi pasikhoz is, de a szép nők azok pont nem :D
2016. febr. 6. 19:58
 30/62 anonim ***** válasza:
Nekem elég lenne egy átlagos is, a lényeg,hogy nekem tetszen,de a nőknél az is szempont,hogy lehessen villogni a barátnők előtt a pasival, ezért csak a jóképűek jöhetnek náluk szóba.
2016. febr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!