Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bennem vagy a barátnőmben van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tasu kérdése:

Bennem vagy a barátnőmben van a hiba?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt vagyunk vagy 3-4 honapja nagyon kedves csaj szeretem,csak a nem èlet nem olyan erdekes mert alig megy el.egy honapja kezdtem mèrni milyen idöt futok egy olyan 25-30 perc átlag.de ő csak 10ből 3szor megy el.en bennem van a hiba vagy nála vannak gondok?

2016. febr. 4. 22:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Benned, lol. Kétség kívül.
2016. febr. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 RRR ***** válasza:
56%
benned
2016. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nőket szeretnèm h vèlemènyezzenek nem èrdel a nagykèpüsèg.ja es ez az idő hüvelybehelyezèstöl kezdve számitodik
2016. febr. 4. 23:02
 4/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok nem akarlak bántani, de valszeg benned. Valszeg nem a konkrét dugással van baj de nekünk nőknek elenyésző százalékunk képes csak a hüvelyi g pont ingerlésével orgazmusra
2016. febr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tanács esetleg?kaphatok
2016. febr. 4. 23:08
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, és nő, még mindig benned.
2016. febr. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pl csikló, és más erogénzónák izgatása aktus közben is
2016. febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel állításod szerint 10-ből háromszor van orgazmusa, tehát anatómiailag rendben van és képes a csúcsra jutni, valószínűleg valamit nem jól csinálsz.

A legjobb az lenne, ha leülnétek megbeszélni ezt, és elmondanátok egymásnak, hogy nektek mi esik igazán jól.

Sokat segít, ha nézitek egymást maszturbálás közben, így sok dolgot el tudtok lesni.

Azt tanácsolom, hogy szánjatok több időt az előjátékra, és legyenek olyan együttlétektek is, amikor mellőzitek a behatolást, és csak kézzel, vagy orálisan ingerlitek egymást. Nagyon kevés nő képes a hüvelyi orgazmusra, ezért szentelj különösen nagy figyelmet a csikló ingerlésére.

2016. febr. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 PearlDiver ***** válasza:
#8 elmondta a tutit.
2016. febr. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez nem hiba kérdése!Tapasztalatlanok vagytok!

Tanulás, gyakorlás, és főként hozzáállás kérdése!

A konkrét dolgokat nem írom le, mert ellenben velem, (60 vagyok) Ti már mindent megtalálhattok a neten! És én mégis elolvastam már a 60-as71-es években mindent erről!

Nem itt kell szerencsétlen, tapasztalatlan tiniktől kérdezgetni, és utána válogatni a hülyébbnél hülyébb válaszokból, hanem elolvasni pár elfogadott orvos, szexológus irományát!

2016. febr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!