Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem van a hiba hogy nem tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba hogy nem tud elmenni?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányom van mert nem érzem magam elég szépnek és ezen csak ront a mostani helyzet: a barátom csak úgy tud elélvezni hogy magának veri. Szex közben sem tud elmenni hiába csináljuk gumi nélkül. Nem értem hogy mi a baj, mit csinálok rosszul, ő azt mondja hogy nem miattam van de nekem ez nagyon rossz érzés, mert még kevésbé érzem magam kívánatosnak. Mit tegyek?
2015. nov. 16. 18:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha sokat maszturbál akkor okozhatja az is, de rengeteg dolog kiválthatja, hogy nem megy neki. Nem benned van a hiba nyugi.
2015. nov. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De hogy tudnék ezen változtatni? Minden alkalommal csalódás hogy én nem tudok neki jót okozni csak ő magának és ilyenkor nem érzem magam elég jónak neki.
2015. nov. 16. 18:19
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy te tudnál tenni az ügy érdekében. Ne idegeskedjetek rajta, lazuljatok el, élvezzétek amit csináltok és ha lehetséges, akkor majd magától megoldódik.
2015. nov. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Idefigyelj, egy valamit érts már meg: semmi közöd ahhoz, hogy nem tud elmenni... egyszerűen függő és megszokta az évek során a kezét annyira, hogy nem tud elmenni...ez neki kéne, hogy óriási fejtörést okozzon és nem neked...


Ha minden rendben lenne vele, attól is eltudna menni, ha egy darab puha párnához nyomkodná a péniszét az ágyon.... nem hogy egy nőben... semmi közöd ehhez, illetve anyi van, hogy sajnálom h ilyen srácot fogtál ki :/

2015. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4.:de én nagyon szeretem őt é szeretnék neki segíteni mert látom hogy őt is bántja a dolog meg engem is mert nagyon rombolja az önbizalmam az egész. Folyton az jár az eszemben hogy biztos nem vagyok annyira kívánatos hogy felizguljon.
2015. nov. 16. 18:29
 6/16 A kérdező kommentje:
3.:ez nem oldódik meg magától mert már jó ideje ez van
2015. nov. 16. 18:30
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha te vered ki neki akkor sem tud elélvezni?
2015. nov. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

fogadni mernék h nem...vagy alig volt rá példa...


Egy biztos kedves kérdező, ha nem izgatnád fel sem állna neki :) Egyszerűen érzéketlen a makkja (ez körülmetélteknél gyakori) illetve nagyon megszokta a saját kezét...

2015. nov. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, akkor sem megy el ha én verem neki, egyáltalán sehogy csak ha saját magának veri :(
2015. nov. 16. 19:00
 10/16 anonim ***** válasza:

Lehet pszichikai ok is. Ilyenkor kell szexuálpszichológushoz menni. Pl.: Lux Elvira


Eleinte arra gondoltam, hogy túl sokat maszturbál. De ha te se tudod kiverni neki, akkor csak is pszichikai ok lehet, mivel ha magának csinálja akkor megy.

2015. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!