Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan vegyem rá az ujdonsült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá az ujdonsült barátom, hogy legyen kicsit durvább az ágyban?

Figyelt kérdés

Úgy konkrétan nem merem mondani a dolgokat neki, mert félek perverznek gondol vagy ő nem szereti az ilyet. Amúgy nem gondolok nagy dolgokra csak egykis hajhúzogatás,megszo.patás,popsiütögetés,vadabb/tempósabb szex, fogjon le stb..ezeknél durvább dolgokra énse gerjedek. De ő úgy bánik velem mint a hímestojással,múltkor poénból mondtam neki (hátha veszi a lapot), hogy üssön rá a fenekemre, erre rálegyintett egyet, kérdeztem hogy ennyi az egész, és azt válaszolta ő nem akar engem bántani.

22/L


2016. jan. 9. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
"Drágám, legyél kicsit durvább az ágyban."
2016. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Majd ha nem félsz ki mit gondol rólad, élvezheted is a szexet.
2016. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 RRR ***** válasza:

lassan adagold be neki

talán így :ez nagyon izgat ,próbáljuk ki

2016. jan. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Merjed mondani. Konkrétan!
2016. jan. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele. Máshogy nem.megy.
2016. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egy csomó nőtől hallottam már ilyet, ezek a nők! :D

Nyugodtan mond el neki konkrétan, boci szemekkel, szerintem imádni fogja! :D 22F

2016. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem lehet tudni. Ha én nem úgy bántam volna az exemmel, mint egy hímes tojással, akkor egy világ dőlt volna össze benne. Beszéld meg vele, nem ettől fog egy pasi perverznek tartani :D Az a felcsatolhatós seggberakásnál kezdődik.
2016. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nyomj a kezébe egy korbácsot, te meg állj négykézlábra, és nyeríts. Csak veszi a lapot! =D
2016. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mi rendszeresen szoktunk ilyet és általában ha erre vágyom rávezetni szoktam nem szükséges mondanom. :) Például fogok egy kendőt (amivel összeszokta kötni a kezem) és a nyakába rakom, mélyen a szemébe nézek és vadul megcsókolom egyből érti a célzást :)
2016. jan. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így működik... aki olyan csajra vágyik mint te, Kérdező, annak a barátnője olyan hogy csak a holdfényes romantika már egy kis durvulástól kivan... aki meg a romantikus szexet szereti, annak vadulós csaj jut.

Azért össze lehet csiszolódni. Javaslom h üljetek le, és beszéljétek meg! Mondd el neki a vágyaidat.

2016. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!