Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni a párom hogy néha legyen kicsit durvább?

Figyelt kérdés
mindig arra vár hogy én mit akarok nekem mi jó de szeretném ha ő is "kiélné" extrém vágyait
2015. nov. 21. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne főzz neki ebédet! :)
2015. nov. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem neki nincsenek ilyen vágyai, azért.
2015. nov. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy két szubmisszív került össze. Én is így vagyok a barátommal. Régebben domináns partnereim voltak, ezért eleinte furcsa volt, hogy folyton azt kérdezi, nekem jó-e, nem fáj-e, nem baj, hogy most azt csinálja, stb, aztán megszoktam, elfogadtam, hogy ő ilyen. Ha a kedvemért megpróbálna másképp viselkedni, az már nem lenne szívből jövő, nem ő lenne, ezért valószínű, hogy nekem se lenne jó.
2015. nov. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De ha én arra vágyom sokszor így nem is élvezem annyira az együttlétet és nem is tudok elélvezni
2015. nov. 21. 10:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Első lépésben elmondod neki, hogy mit szeretnél, a következőben meg ezt megbeszélitek. Aztán az eredménytől függően döntesz.
2015. nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Markolj a hajába, nyald meg az arcát és suttogd a fülébe: ma mocskosan akarom drágám. Az akarom hogy vedd el ami a tiéd...

Vagy omolj térdre előtte és mélytorkozd le tövig aztán közöld vele, hogy rossz kislány voltál és büntetést érdemelsz.

2015. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszer véletlenül derült ki egy páromról, hogy erre is vágyik. sosem értettem meg, hogy miért nem szólt róla, és várt 2 évet, hogy kiderüljön.
2015. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki.
2015. nov. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6-os válasza röhejesnek hangzik de működik ha a pasi beindul tőle :D
2015. nov. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát, ha én lennék az, akivel vagy, nem panaszkodnál. Szeretem nagyon keményen, vadul csinálni.

De akiben ez nincs benne, nem tudod bele tenni...

2015. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!