Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos nemi életet élő barátok, ismerősök nem hiszik el a kicsit durvább, de igaz sztorijaimat?

Figyelt kérdés
Pl. egy anált sem hisznek el. Épp ezért már nem is szívesen mesélek nekik ilyeneket, látom rajtuk hogy kb. "legyintenek" rám.
2015. szept. 26. 10:01
 1/6 Jázi :) ***** válasza:
Nem mindenkit érdekel más szexuális élete. Vagy lehet irigyek és nem akarják hallani.
2015. szept. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos tipikus magyar hozzáállás, hogy sokan nem hiszik el a másik történeteit legyen szó bármiről, csak azért mert úgy gondolják, hogy velük ez nem fordulhat elő, vagy nekik ez nem sikerülne stb...

Én is gyakran tapasztalom ezt, egyáltalán nem élek pörgős, nagyvilági hedonista életet, mégis valamiért mindig történik velem egy csomó olyan dolog amit sokan nem hisznek el látom rajtuk...

Én már kezdem ezt megszokni és nem foglalkozok ezzel, mindig arra gondolj, hogy ezek a dolgok a te emlékeid a te sztorijaid, a te fejedben kell, hogy megmaradjanak és önmagadban kell tudni, hogy ez igaz és valós.


Én legutóbb szexuális témával azzal jártam hasonlóan, hogy pl. imádok nyalni, kényeztetni akár úgy is, hogy más nem történik ezen kívül hanem mondjuk egy 2 órás kényeztetés a lány számára, van aki elment 5x-6x ez idő alatt... a lényeg, hogy egészen közli cimborám sem hitte el láttam rajta, de nem érdekel, én tudom, hogy ilyen vagyok, megtörtént és még meg is fog. ennyi.

2015. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy és a barátnőidnek mesélsz, vagy fiú és a haveroknak?
2015. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem azért nem kéne az ismerőseidnek kitálalni a szexuális életed részleteit, mert nem hiszik el, amit mondasz, hanem azért nem, mert az intimitás a te és a partnered privát szférája, nem tartozik másokra, és a partnered bizalmával is visszaélsz, az ő érzéseit is semmibe veszed, ha másokkal megosztasz olyan dolgokat, ami csak kettőtökre tartozik.


(Feltételezem, hogy téged sem érintene valami jól, ha a partnered a barátnőivel csámcsogna azon, hogy neked mekkora a farkad, hány percig bírod az ágyban, bénán nyalsz-e, mennyire vagy jó bizonyos dolgokban, vagy annak idején majd a potenciád korral járó hanyatlását is kedélyesen kitárgyalnák egy cappuccino mellett.)

2015. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én bdsm kapcsolatban vagyok. Szerinted az én barátnőim elhinnék, hogy az ő határozott,kemény, feminista barátnőjük azt élvezi hogy egy domináns férfi kiscicája és minden kívánságát zokszó nélkül alázatosan teljesíti? Nem hinnék el. De nem is mesélgetek senkinek. Csak mosolygok magamban amikor ők mesélik hogy teljesen bedurvult a szexuális életük, mert kipróbálták a szexi fehérneműt.... :-)))

Aztán persze lehet, hogy nekik is van titkuk.... :-)))

De az én szexuális életem senkire nem tartozik.

2015. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell, hogy bármit is elhiggyenek :-)

Számos esetben lényegtelen a saját szempontodból a "külvilág" vélekedése, legalábbis én így kezelem az ilyeneket.

2015. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!