Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szexnél van különbség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szexnél van különbség ha telt vagy átlagos alkatú nő szop le?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőm telt alkatú volt és vagy nem nyitotta szét teljessen az álkapcsát (kicsit fogazott) vagy csak nem volt elég hely a szájában.
2015. szept. 4. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint a duci lányok sokkal jobban cumiznak
2015. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
az eddigi tapasztalatom alapján a teltebb lányok a jobbak.
2015. szept. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

szerintem annyi különbség van, hogy neked melyik jön be jobban :)

Ha jobban vonzódsz egy teltebb lányhoz, jobban felizgulsz, jobban élvezed, már csak a tudattól is.

Párom imádja, hogy teltebb vagyok (én nem:S de betegség miatt küzdök vele).

Az is számit szereti e csinálni, ez alkattól függetlenűl. Imádom párom kényeztetni, folyamatosan nézek "fogásokat", hogyan lehetne neki jobb, ezért nagyon élvezi is, ha szájjal kényeztetem :)

Telt 23/L :)

2015. szept. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim alapján nem a testalkattól függ, hogy mennyire jól csinálja! F.
2015. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16%

Én telt vagyok és akinek eddig csináltam, az mind azt mondta soha senki nem volt jobb és valami Istennő vagyok.

De nem hinnlém, hogy ez az alkattól függene.

2015. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim az első két hozzászóló véleményét támasztják alá. F.
2015. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát volt már úgy, hogy kisebb, vékonyabb lánynak nem fért be a szájába, így vele össze sem jött az orál
2015. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ehhez az alkatnak mi köze? Amúgy nekem nagyok a fogaim, ezért jobban ki kell nyitni a számat és hamar elfárad az állkapcsom.

Átlagos, sportos alkatú vagyok.

2015. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem a telt lányok jobban szopnak. Talán kompenzálnak a súlyuk miatt, mint a kisfarkú férfiak a nyalással.

Ettől függetlenül én inkább vékony lányt választanék páromnak, mert az hogy felizguljak rá fontosabb, mint hogy milyen jól szop.

2015. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyszer olvastam, itt, hogy teltetebb lányoknak olyan a szája, hogy két méterről is, képesek a vizet felszippantani. :D nekem meg ilyen tapasztalatom nem volt, de a vékony lányok is ugyanolyan jól csináltak. :)
2015. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!