Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell szórakozóhelyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szórakozóhelyen rávenni a csajt szexre?

Figyelt kérdés
Onnan kezdve hogy együtt táncolunk, hogyan lehet rávenni, hogy a végén szex legyen? (Tételezzük fel, hogy a csaj benne van ) Ki kell menni "beszélgetni"? És ott egyszer csak előveszem vagy mi? :"D
2015. okt. 30. 18:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Gina!
2015. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
sehogy. vagy bejössz neki és akarja vagy nem. rávenni sehogyse fogod ha ő nincs benne.
2015. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
igen, vagy gina:DDD
2015. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De úgy értem, hogy ha látszik , hogy akarja, akkor hogyan kell eljutni ahhoz a ponthoz? Mit mondjak neki, hogy térjek rá a témára? :D
2015. okt. 30. 18:19
 5/12 anonim ***** válasza:
ott akarsz vele szexelni? mert ha nem akkor elhívod magadhoz és kész,az elég egyértelmű sztem
2015. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem akarom magamhoz hívni. A discon kívül történne
2015. okt. 30. 18:30
 7/12 anonim ***** válasza:
igen, megkérdezed hazajönne-e veled. levágja a szitut és eldönti...
2015. okt. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
discon kívül hol? az utcán? hát ha találsz rá csajt hajrá. szopattam már sok helyen meg buliban is, szóval nem lehetetlen
2015. okt. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tánc, csókok, majd rákérdezel, hogy folytatnátok-e máshol. Hívsz egy taxit és kész.

Ha fiatal vagy, nincs pénzed, nincs hová menni, akkor maradnak az alternatív helyek (női wc, öltöző, kapualj, lépcsőház). Utóbbi esetek csak ritkán működnek, de nem lehetetlen. Ha van mozgássérült wc, én azt ajánlom.

2015. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egy nagy park közepén van a szórakozóhely, az egyik felén erdővel, padokkal stb...
2015. okt. 30. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!