Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan tudnám rávenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan tudnám rávenni a barátnőm?

Figyelt kérdés
Hogyan tudnám rávenni a barátnőm hogy megengedje h nyelvel izgassam a feneket?( csak olyanok akiknek volt benne részük. Nemet/Kort légyzives) Köszönöm szépen! :)
2015. szept. 22. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod róla, hogyan áll a témához, vagy sosem merült még fel a dolog? Te ismered őt, te tudod, mire hogy reagál, és a szexuális szokásaitokról is te tudsz, így mi nehezen tudunk segíteni. Ha egyáltalán nem vevő a dologra, akkor sehogy se fogod tudni rávenni, nem mindenki vágyik ilyesmire, és ha erőlteted, az elég sok konfliktust szülhet, a részéről jogos felháborodással. Ha elképzelhető, hogy érdekli a dolog, akkor megkérdezheted róla nyíltan (szerintem az az egészséges, ha egy párkapcsolatban gátlások és tabuk nélkül lehet a szexről kommunikálni), vagy ha olyan típus, hogy nem akadna ki, akkor azt is kipróbálhatod, hogy élesben elkalandozik a nyelved, miközben nyalod a punciját. Nálunk ez utóbbi volt, meglepődtem, de tetszett.
2015. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem engedem barátomnak, de már addig eljutottunk, hogy engedem neki, hogy simogassa körülötte, ha tudom hogy nem nyúl bele, már bízom benne, tudom, hogy nem teszi. Az a fontos, hogy ne legyél erőszakos, és ha nem akarja ne erőltesd! :)
2015. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén ezzel!! Nyilvánvalóan NEM AKARJA.
2015. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Édesem. Mi a többi lány vagyunk, nem az az egyetlen lány, aki veled van. Nem egy gondolkodásunk, ízlésünk, még nekünk, többi lánynak sem. :( Ülj le, és beszélj vele őszintén.
2015. szept. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!