Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, titeket is izgat, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, titeket is izgat, ha egy kicsit durvább a pasitok?

Figyelt kérdés
Engem nagyon felizgat, ha pl: hátulról csináljuk, megfogja a hajam és húzza, közben jól megcsinál :) Meg ha csúnyán beszél, paskolja a fenekem stb... csak sajnos ritkán tudom rávenni :( (a pofozás nálam már nem fér bele, mondjuk még nem próbáltam)
2015. dec. 17. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szívesen pofoználak
2015. dec. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Imádom :)) nálunk szerencsére nem is kell rávenni, imádja nekem csinálni.
2015. dec. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh, de jó neked :)
2015. dec. 17. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, másodjára kiírtad, így érthető. Viszont "neten" semmit nem fogsz megélni, a párodból pedig hiányzik a dominancia. Nem bántó szándékkal írtam, egyszerűen tapasztalt vagyok. Őszintén szólva a kérdés célját is csak sejtem de nem értem. Ha más párnál ez működik, azt gondolod, fog Nálatok is? Úgy legyen, de minimális az esélye.
2015. dec. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem válaszoltam a privát üzenetére is, Tamás :)
2015. dec. 17. 14:16
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
És az is izgat, ha felképel a farkával, meg vörösre paskolja a popsidat, aztán keményen szétrakja? Esetleg megfogja a fejedet két kézzel és kegyetlenül megqrja a torkodat? :D Vagy kikötöz és istenesen megdugja a puncidat? Vagy kinyalatja a fenekét kikötözött állapotban veled és társai?
2015. dec. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem, köszi ez egyáltalán nem.
2015. dec. 17. 14:41
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem is hangzik rosszul kedves kedves #6-os.

Imádom...

2015. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én imádom mikor egy r...c ként kezel a pasim az ágyban pedig nem vagyok az két pasival voltam eddig összesen de a szex engem olyan szinten feltuningol hogy kifordulok magamból imádom ha csúnyán beszél más lányokkal ellenben nekem belefér bárhová akar menni nem értem egyes lányok miért undorodnak ettől.
2015. dec. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!