Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Alkalmi szexkapcsolatr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alkalmi szexkapcsolatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért ítélik el sokan ha az jó mind 2 félnek. 19/F
2016. jan. 6. 00:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon csúnya fertőzésem, tartós párkapcsolatban gond, mert nem lehet eltitkolni.

De egyéjszakásnál nem szokták firtatni, engem meg nem érdekel, ki kapja el. Azt se érdekelte, aki nekem átadta :-(

Aztán meg úgyse találkozunk soha többet, meg le is tagadom.

Most nem akarok komoly kapcsit amúgy se, de a szexre nekem is szükségem van.

Am használok rá kúpot, csak lassan gyógyul, úgyhogy nem kell rinyálni.

2016. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10-es

Vesszen tehát annak az ideje, aki téged ismer meg, mert azt hiszi, komolyan gondolod.

Ettől nagyon megalázva érezné magát bárki.

Szörnyűség.

2016. jan. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Szex előtt nem tudhatjátok, hogy egyáltalán összepasszoltok-e szexuálisan. Ha nem működik a dolog, akkor miért lennétek utána bármilyen szexuális kapcsolatban?


Lehet finoman éreztetni már ismerkedés közben, hogy nem akarsz hagyományos monogám párkapcsolatot (pl. nem utalgatsz a közös jövőre és persze ami a legfontosabb, hogy nem hitegeted semmivel sem a partneredet).


Az érzelemmentesség nem szükségszerű velejárója egy szexkapcsolatnak. Sok többéves és már kihűlt párkapcsolatban kevesebb érzelem van, mint egy jól működő szexkapcsolatban, ami ideális esetben (hangozzék elsőre bármilyen furcsán) a kölcsönös tiszteletre, bizalomra és örömszerzésre épül.

2016. jan. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

9-es:

Attól, hogy valakinek volt egyéjszakás kalandja, attól még nem lesz "önértékelési zavaros csaj aki eldobja magát bárkinek, aki hajlandó egyszer beleverni". Persze biztosan van ilyen is, aláírom. Az egyéjszakás kapcsolatait is megválogatja az ember.

Nem tartom magam rbancnak, azért mert volt ilyesmiben részem. Mindenki azt csinálja, ami jól esik neki. A szerelemből történő szexel nem lehet összehasonlítani az igaz, de az ilyen sértő általánosításokat baromira rühellem.

1. válaszoló voltam.

2016. jan. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem is értem a 9es mi okból ugat le a korom meg a kérdés miatt.:)) kíváncsi vagyok rá ő milyen nő lehet hogy ilyen "nagyra" van magával..:D
2016. jan. 6. 18:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmit
2018. júl. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!