Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Alkalmi szexkapcsolatr...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Alkalmi szexkapcsolatról mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért ítélik el sokan ha az jó mind 2 félnek. 19/F
2016. jan. 6. 00:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindkét fél ugyanazt várja a dologtól (csak szex, semmi érzelmek), akkor szerintem semmi akadálya. :) 24N
2016. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó látni hogy van még csaj aki normálisan fogja ezt fel. :))
2016. jan. 6. 00:20
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, van-e vmi betegsége, fürdött-e tegnap, esetleg egy olyan csávó, aki megjátssza magát aztán kiderül, h vmi elmebeteg állat.


Azért ha belegondolsz egy lány sokkal alávetettebb egy ilyen helyzetben, könnyebb kihasználni.

Csak olyan jöhet szóba, akit valamilyen szinten ismer a lány.

2016. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én sem úgy értettem hogy 5p ismerettség után ágyba ugrani.. minden dolognak meg van a saját veszélye. Erre a célre találták ki a gumit.:D
2016. jan. 6. 00:24
 5/16 anonim ***** válasza:

Ha ismered és bízol benne akk király, de még az elején le kell tisztázni, h ebből csak ennyi lesz, mert félreértheti, aztán meg mindenkinek csak rossz lesz.


Én a helyedben azt tenném, h az első szex után megmondanám neki, hogy nagyon jól érzem magam vele és szeretnék még vele találkozni, de most nincs időm és lehetőségem egy komoly kapcsolatra így ennyit tudok felajánlani.

2016. jan. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szeretek adni (talán jobban, mint kapni), de érzelmek nélkül sose tudtam elképzelni. Meg ha már az embert kapcsolatban is kihasználják, aztán a srácok csak röhögnek rajtad, hogy "megvolt". Ha viszont már valamelyik félnek (pl. nekem) érzelmei vannak, az már nem alkalmi kapcsolat. Vagyis az ember nem annak fogja fel, hanem szeretne minél több időt tölteni a másikkal. De annak a vége ha a másik fél nem érez semmit, akkor kopp. Elutasítást meg nem akarok átélni :/
2016. jan. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

5-ös:

Szex után ilyet mondani nagyon csúnya átverés, mert lehet a lány már érez valamit.

2016. jan. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Semminél jobb. 22L
2016. jan. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%

Megválogatom, ki dughat meg. Pl az ilyen ingyen prostira hajtó 19 éves tacskóktól hányni tudnék.


Meg naaagyon sok, magát valamire tartó nő így gondolja. És nem, nem vagyok se nagyképű, se beképzelt, mert többre tartom magam egy fa.sztarisznyánál.


Sok önértékelési zavaros csaj dobja el magát bárkinek, aki hajlandó egyszer beleverni, mert ő ettől szépnek érzi magát, azt hiszi azért kapós, mert akkora szexistennő.

A kis recskamanók meg örömmel du.gják őket, mert végre nem kell kiverni.


Ez a normális???


Akkor maradok különc. :-)

Nekem az pont megfelel, ha azzal szexek, aki szeret, és nekem is örömet akar okozni. ;-) Naponta többször is.

2016. jan. 6. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7-es:


Hát jah tudom, de ha előtte mondom akk több mint valószínű, h nem lesz szex :\


Furán hangzana, ha megismerek vkit és egyszer csak kinyögöm, h jah amúgy én csak szexelni akarok.

Akk már inkább szex után, legalább akk nem vész kárba a befektetett energia.

2016. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!