Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok az olyan fiukról, férfiakról akik facebookon próbálnak csajozni?

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:
való életben kéne, ha bele szeretsz facebookon egy lányba aki pl távol él tőled és elkezdtek járni annak jó vége nem lesz :D
2016. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én életem legjobb nőjét anno iwiw-ről hoztam össze. 8 hónapig jártunk, ami kb csak folytonos dugásról meg röhögésről szólt. :D Nincs semmi baj a netes ismerkedéssel, ha utána minél előbb találkoztok élőben. Kapcsolatot felvenni valakivel a facebook is tökéletes.
2016. jan. 2. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jobb szeretek személyesen ismerkedni, nem vagyok a neten ismerkedés híve.

Viszont, ha valaki olyan szeretne megismerni, akivel személyesen nem tudnék akármikor összefutni, mert pl. messzebb lakik vagy ilyesmi, akkor rendben van.

2016. jan. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azokra az illetőkre gondolsz, akik minden szilikoncica képe alá bekommentelik rémes helyesírással, hogy mennyire megdugnák őt?
2016. jan. 2. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy reális okkal írj rá.

A legjobb, ha személyesen is találkoztatok már, de ha nem is tényleg meg kell magyaráznod, hogy te nem vagy egy őrült aki csak úgy írogat mindenkire, hanem vmiért őt különlegesnek tartod.

Ne írj magadról semmit, csak egyszerűen mondd el, h miért tetszett meg és hagyd, h reagáljon.

Vigyázz, h ne legyen rászoruló hangulata! (vagyis ne dicsérd halálra)


És ne azt kérdezd, h van-e kedve ismerkedni, hanem h van-e kedve beszélgetni kicsit!!!

2016. jan. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy azt, hogy szélhámos, aki nem komoly kapcsolatot keres, vagy azt, hogy nagyon csúnya lehet.
2016. jan. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!