Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, ez a srác lesz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez a srác lesz a következő iskolai lövöldöző (csajozási problémák! )?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Cg9x90Xo-Oc


tavaly volt az elliot rodger téma, amikor is a kis ázsiai keverék vézna gyerek rendezett egy jól kitervelt lövöldözést meg ámokfutást a BMW-jével, mert nem ment a csajozás. Mondjuk meg is értem, mert alacsony volt, vézna, gyerekképű, gyerektestű. És bár volt egy csomó pénze a gazdag család miatt, de hát jó külső nélkül mit sem számitanak ezek.


Ez az új srác viszont boxol, tehát éppen vki a teste miatt közösülhetne már vele, de nem és nem.


Mondjuk ebből is biztosan majd az amerikai kétpártrendszer csapna egy vitát a fegyvertartásról...a felfújt női igényeket (mert lássuk be a nők elszállt igényei termeli ki az ilyen alakokat) sosem vennék a vitába, mert a feminizmus éltetése valaki(k)nek a fontos gazdasági érdeke.


2016. jan. 3. 14:18
 1/8 opened paradise ***** válasza:
84%
Aki csak gondol is ilyenre,annak lehetne annyi esze,hogy spórol a golyóval és csak egyet használ fel magán.
2016. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

én azt irtam a csávónak, hogy elég lenne, ha csak jól megmondaná a magáét az őt elutasitó nőknek...


az még nem verekedés...csak sajnos legtöbb nő még szóban sem képes magát megvédeni...ráadásul a gyerek boxol is ugyhogy ha önvédelemből csap vissza egy lánynak, akkor az ott is marad... :D és meggondolja legközelebb, hogy szabad e lábtörlőnek használni általa értéktelennek gondolt fiukat....mert lányok elég fiatal korban rájönnek, hogy ezt nekik büntetlenül szabad.


de sajnos nőkkel még szóban sem nagyon lehet boxolni, mert egyből ugranak random fiuk, akik bevédik.

2016. jan. 3. 14:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem a külsejével volt a baj, hanem a fejével.


nekem is voltak frusztrált pillanataim, mégsem fordult meg a fejemben ,hogy megöljek miatta másokat. az a csávó egy elkényeztetett, önző sXggfej volt, nem csodálom, hogy nem talált párt.

2016. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hááát az elliot rodger volt vagy 60 kiló meg 170 centi, ami már alapból elég nagy szopóroller...és hát sajnos a feje tényleg tett rá még pár lapáttal.
2016. jan. 3. 14:28
 5/8 anonim ***** válasza:

nézd, ha hiszed, ha nem, a belső tulajdonságok is elég fontosak. pl. megnéztem ezt a Eliot gyereket, semmi baj nincs az arcával, csomó lánynak pont ez jön be.


erről a videón lévő csávóról is az ugrik be, hogy milyen agresszív, gúnyos. elég fenyegető, nem érezném jól magam vele.


persze ez ördögi kör, tudom. ha egy két lány elveszi az önbizalmad, és megsért, akkor sokszor ugye könnyen nőutáló, negatív emberré válhat valaki... ebből ki kell törni, és ha szükséges akkor szakember segítségéhez fordulni.


írod a bokszolást, meg minden... lehet fura, de a nőknek nem csak a külső számít. egyrészt sokan nagyon ódzkodnak az agresszív pasiktól, aki ha nem tetszik valami, akkor megüti őket. másrészt pedig az önbizalomhiány, kisugárzás is fontos, plusz, hogy ne legyen egy faék egyszerűségű. attól, hogy izmai vannak...

2016. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Költőnő? ***** válasza:
100%
Több nő is megírta akkor is itt, h nem a külseje volt a gáz a gyereknek. Nem unjátok még?
2016. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
érdekes modon egy jóképünek született gyerekből sem lesz elliot rodger szerü ámokfutó...
2016. jan. 3. 15:04
 8/8 Költőnő? ***** válasza:
Nyilván most imádkozom kellene h legyen egy jóképű ámokfutó is, ugye? Csak hogy elhidd.
2016. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!