Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, sokatoknak miért csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, sokatoknak miért csak a szája nagy, ha szexkapcsolatról van szó?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek (ez a kérdés nem is nekik szól), de akik megjátsszák magukat, miért teszik, ha nem is vevők a dologra? Ettől lesztek "nagy lányok"? Vagy ha igen, minek húzni mások agyát/idejét?

Mielőtt jönnének az oltások, tisztában vagyok a magam kvalitásaival, nem is várom el, hogy mindenkinek tetszek, mert szubjektív, hogy kinek mi jön be. Én csak a felesleges köröket nem értem.

Nem vagyok se bunkó, se lekezelő, egy szexkapcsolatban is ugyanúgy odafigyelek a partneremre, mintha járnék vele. Szerintem ez evidens.

28F



2016. jan. 5. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor peteérésem van, megőrülök minden pasiért, meg a szexért is, de az agyam arra ösztönöz, hogy ismerjek meg mindenkit, mielőtt lefeküdnék vele (rendes párkapcsolat is randizással kezdődik)

A többséggel akkor kezdek el ismerkedni tehát, mikor peteérésem van, be vagyok indulva, és mire megismerném, elmúlik, több befolyást kap az agyam a dolgokra, és visszafogott leszek.

Ilyenkor a pasik feladják, mert nem szánnak elég idő az ismerkedésre, és (ahogy te is) úgy érzik, nem éri meg az idő, nem gondolom komolyan, stb.. és jól le K-zanak, otthagynak.

Pedig nagyjából egy hónap alatt be is lehetne fűzni, a következő peteérésre megint őrült lennék...

Talán időigényes csaj vagyok...

Mindegy.



Nem, nem kérek privátot, meg ajánlatot!

25/N

2016. jan. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én nem k.rvázok le senkit, és nem szoktam egyhamar feladni. :)

Volt akivel hónapokig ismerkedtem, barátok lettünk, és csak utána történt meg a dolog.

2016. jan. 5. 14:44
 3/5 anonim ***** válasza:
37%

Esetleg 28! évesen a családalapításon kène járjon az eszed, nem szexkapcsolaton.

Ez már eleve komolytalan.

Gondolom más csaj se vesz komolyan, azért húzzák az agyad, aztán pofára ejtenek.

Elszórakoznak veled, de ők olyan pasit akarnak, aki alkalmas komoly kapcsolatra.

Ha csak szexelni akarsz, keress hivatásost. Nincs sírás, érzelmi bonyodalmak, se pofára esés, szex viszont igen.

És lehet kevesebben b.ák meg egy nap, mint az alkalmi szexpartnereid. :-)

2016. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3: arra nem gondolsz, hogy kicsit besokalltam a komoly kapcsolatoktól? Tavaly az ötödik több éves kapcsolatom fuccsolt be (a részletek nem érdekesek, nem, nem csaltam meg még egy nőt sem), és egy kicsit kiábrándultam a dologból. Ettől függetlenül nem zárkózom el semmi elől, de most, elsősorban csak simán jól szeretném érezni magam. Amúgy már összejött nem egyszer, csak sok, a fentiekben leírt csajjal is volt tapasztalatom.
2016. jan. 5. 15:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: nem olyan csajnál keresek szexkapcsolatot, aki nem vevő rá... Épp ezért nem értem az ilyeneket.
2016. jan. 5. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!