Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexkapcsolatról mi a vélemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatról mi a véleményetek? 22/f

Figyelt kérdés

Elítélitek, kedvelitek? Elnézőbbek vagytok ha a másik fél helyes/tetszik nektek?

Kort is legyetek szívesek.



2015. szept. 11. 05:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
én nem élek vele, vagy rendes kapcsolat keretein belül szexelek, vagy sehogyan
2015. szept. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baj nincs vele, nekem volt ilyen, nem is egy. Csak ne rendes kapcsolat melett csináld, mert akkor van alapja az elitélésének. :) 21F/bi
2015. szept. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Simán benne lennék szexkapcsolatban. :)

21/F

2015. szept. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ítélem el, egyszer volt is benne részem, de sokkal sokkal jobb rendes kapcsolatban lenni.

Szexkapcsolatot csak olyannal kezdenék aki fizikailag közel tökéletes, izmos, helyes, hiszen nincs más amiért izgatónak találhatnám "csak" a teste.

2015. szept. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

eleve csak olyannal kezdek szexkapcsolatot aki tetszik. én nem ítéltem el. volt pár.


21, passzív

2015. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Szexkapcsolatot nyilván olyannal kezd az ember, aki tetszik neki, gy szexkapcsolatnak az alapja a jó kémia és a jó szex, nem pedig az, hogy "Olyan jó ember ez a Sanyi".... Szerintem ha mindkét fél tisztában van a kapcsolat minőségével, és az elvárásokkal, illetve maximális tisztelet és bizalom megvan, akkor nincs vele gáz. Nekem több szexkapcsolatom volt, az egyik évekig tartott, tökéletesen működött. Nyilván ez nem mindenkinek való, van, akinek a szexhez szükséges a szerelem, vagy hasonló gyengéd érzelmek. Nekem igazából elég az, ha kedvelem az embert és megvan a szexuális vonzalom. Ha még a szex is jó, akkor lehet folytatása, ha nem volt jó, akkor nem szarakodok vele többet.
2015. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem ítélem el. De én nem kezdenék bele mert túl érzelmes vagyok és előbb utóbb úgyis megtetszete a srác.
2015. szept. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az életet élni kell, ha két ember vonzódik egymáshoz annak eleget kell tenni :D

Hiszen nem az az egyik legjobb dolog a világon amikor csakúgy elszabadul az erotika?

2015. szept. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ítélem el, aki csak szexre vágyik. Tehát érzelmek nélkül. Nem volt még ilyenben részem. Remélem nem is lesz.
2015. szept. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Te vagy az a fiú, aki írt már egy kérdést, hogy helyes és borostás sportos egyetemista stb :D

Én amúgy nem ítélem el, de nem értem meg, aki "csak" szexet akar. Én szeretet és szerelmet szeretnék. Kapcsolatot, törődést, és úgy szexet :) szeretném végre megtalálni a másik felem. És úgy gondolom, legbelül mindenki valami hasonlóra vágyik, mint én, bármit is mondjon :)

2015. szept. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!