Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a vibrátor nem ciki, meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a vibrátor nem ciki, meg sok nő még dicsekszik is vele, hogy van neki, akkkor a műpunci miért nem olyan elterjedt, meg miét égő meg szánalmas, ha egy pasinak van olyanja?

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mondjuk azért amiért vonzó két biszex,vagy leszbikus nő,2 biszex,vagy meleg pasi meg fúúúúúúúúúúúúj!!Inkább azért mert a pasik hamarabb elítélik a saját fajtájukat mint a nők. A nők szerintem elfogadóbbak,egymás iránt,míg a pasik meg: ki ez a ratyi? Így érthető?
2016. jan. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Volt itt egy kérdés is, a srác a művagina felől érdeklődött, és mindenki leoltotta (nők férfiak egyaránt), hogy fúj, menjen inkább k.urvázni, keressen magának nőt, szánalmas, meg mi mindenbe nem képesek a férfiak beledugni a fa.szukat, stb. Ha egy nő tesz fel egy ilyen vibris kérdést, senki nem küldi el a halál fas.zára, meg nem nevezik szánalomra méltónak.
2016. jan. 3. 08:06
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
mert egy férfi kereshet magának nőt, mert a férfi kezdeményezhet, míg egy nő csak azt várhatja, hogy mikor szólítja le valaki. Ha senki akkor sem fog kezdeményezni, mert ő a nő.
2016. jan. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3. Ezt ugye viccnek szántad, így 2016-ban??? :DD Bármelyik nő talál magának dugásra partnert 5 perc alatt, míg sok ronda pasinak ez esélytelen.
2016. jan. 3. 08:22
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs ebbe ciki én 25 vagyok és házas. Minden nap szexelek a parnteremmel 2x reggel és este. Pedig van 2 gyerekünk....

De megmondom tök öszintén egyszer én is kipróbálnék egy művaginát.....

2016. jan. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem d.gásra gondoltam, meg egy nő nem fogja tálcán kínálni senkinek, sérti az egójukat, hogy ők nem qrvák...
2016. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is kiakartam próbálni a műpuncit így vettem két különbözőt, de egyik sem jött be, semmi köze a valódi érzéshez, szóval ki is dobtam őket :)
2016. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez szerintem is nagyon jo kerdes. Sose ertettem hogy mi van abban ha valakinek van mupuncija. Miert rosszabb mint az hogy kezzel csinalja? Ez csak egy segédeszköz, nem minositi az illetőt, ahogy egy vibrator sem a nőt.

En akik beszelgettem ilyesmiről, (nők) meg senkinek soha nem volt semmi megjegyzese, sőt inkább erdekelte:D,de ismerőseim korul is tudok olyat akinek van

2016. jan. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mert az okos nők vibrátort tartanak,mert tőlük félnek a férfiak.És mivel a legtöbb nő okos,ezért a pasiknak is csak műp.na jut...

Persze csak viccelek.

Szerintem azért,mert a férfiak között több perverz van a társadalom szerint(tehát nem biztos,hogy ez így is van)

2016. jan. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 potyike ***** válasza:
Fiúk művagina helyett inkább keressetek egy orált vállaló hapsit,aki nem lotyó,viszonzást nem vár és állandó partnert szeretne.Sokkal kisebb a rizikó.
2016. jan. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!