Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Boltban személyesen ciki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boltban személyesen ciki vibrátort venni?

Figyelt kérdés
Van, aki esetleg ott vett? írnátok tapasztalatokat?

2015. aug. 16. 16:33
1 2
 1/13 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
76%
Kb annyira mint pékségbe kenyeret.
2015. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%

az a ciki mikor "nem magamnak veszem" módon mész be.

Mindenki tudja, hogy magadnak veszed :D

Miben más mint neten? én vaterán vettem 6e ftért azóta is tökéletesen müködik, amit meg boltban 13ért úgy 3 hónap után tönkre ment.

Nem mérvadó hol veszed

2015. aug. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
én vettem már és segitökész eladókkal találkoztam , nincs semmi furi benne,,,,,csak az akciós allig használt dobozból necvegyél,,,
2015. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

A boltosnak ez a mindennapi, unalmas rutin, mint az említett kenyérboltosnak a kilós kenyér.

Már abba is beleunt, hogy kiröhögje magában az ideges kuncsaftokat.

Ha idegeskedő típus vagy, igyál előtte valami alkoholt, várj egy kicsit, hogy ellazulj, és utána menj be, hogy lazán tudj társalogni az eladóval a méretekről és formákról. (Ha sikerül, utána jó lesz a napod. Hát még, ha este ki is próbálod a cuccot. :)

Én amúgy nagyon idegeskedős típus vagyok, de valahogy kellékvásárláskor rendesen fesztelenül tudok viselkedni, minden rákészülés nélkül.

2015. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én fiú létemre vettem már dildót, análballont, nem volt ciki :)
2015. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! Szívesebben rendelném neten, de sajnos nem megoldható.
2015. aug. 16. 17:44
 7/13 vorarlberna ***** válasza:
Nyugodtan menj be, nézegesd meg, kérdezd meg mi a neked megfelelő szerinte. Normális dolog.
2015. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha van valami "ciki" a dologban, akkor max az ki lát meg mikor bemész, kijössz, bent semmi nem lesz ciki.

Az eladóknak ez rutin.

Én pasiként vettem anno exemnek vibrit, az eladó csaj tök jó fej volt.

2015. aug. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló!


Magadnak vetted az anál ballont? Ha igen milyet vettél, és mi a tapasztalatod vele? Mennyire vált be?

2015. aug. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én barátnőimnek vettem, ha kértek.

Már csak azért se ciki, mert így pontosa tudod mit veszel.

2015. aug. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!