Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után érdemes lefeküdni a barátoddal? Hogy ne legyek könnyen kapható de ne is várjon túl sokat.

Figyelt kérdés

2016. jan. 3. 02:51
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Pont mikor jól esik.
2016. jan. 3. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
korfüggő
2016. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kapcsolat függő ,hogy már előtte mennyire vagytok összhangban.

Szerintem ember típusa válogatja kinek mennyi az ideális idő ,de én azt mondom ,hogy ez akkor van ,mikor megbízol benne és úgy gondolod ,hogy megéri megtenni.

2016. jan. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó véleményét adom!
2016. jan. 3. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ez nehéz. ezzel én sem vagyok tisztában, de amig nincs bizalom, belűlről úgy érzed, még nem, addig nem szabad!
2016. jan. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az előzőek leírták hogy mik a feltételei, én azt mondom 4-6 hónap
2016. jan. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha a naptár szerint éled a szerelmi életedet az régen rossz.
2016. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2016. jan. 3. 13:23
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire érzed, látod azt, hogy nem csak azt akarja. Ha kiderült, hogy tényleg egymáshoz illetek, közös az érdeklődés, a politikai vélemény, mert az is fontos lesz a későbbiekben, ha most még nem is úgy gondolod, akkor le is feküdhetsz vele, ha valóban szereted. és ő is téged.
2016. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A három közül melyik barátommal? És miért akarsz lefeküdni vele? Nem is ismered. :-)) De biztos örül majd neki. Felhívjam?
2016. jan. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!