Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok 3as szex 2 pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 3as szex 2 pasival érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek erröl
2015. dec. 28. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be


25/N

2015. dec. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze!
2015. dec. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért nem lenne jó egy nőnek egy pasi aki teljesen ki tudja elégíteni? Helyette jó legyen két tapasztalatlanabb, ügyetlenebb?
2015. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3-as miért ha 2 férfi van egy nővel, akkor az csak 2 ügyetlen férfi lehet? :D
2015. dec. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Pontosan. Egy hozzáértő férfinak nem kell segítség, hogy kielégítsen egy nőt...
2015. dec. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Itt nem a kielégítésről van szó.

Hidd el ki tudok én is egyedül elégíteni egy nőt. :D

Csak a szituáció, amikor a nőnek egy hatalmas plusz izgalmat, adrenalint ad a szituáció, hogy 2 férfi foglalkozik vele, esetleg ő foglalkozik 2 férfivel. És beindul, szinte megvadul ettől a szituációtól. :)

2015. dec. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy férfitől is be tud vadulni, ha megfelelőképp bánik vele...
2015. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Mindegy.

Te szerintem egy nő vagy, akit nem izgat ez a szituáció.

Szóval nem fogod soha megérteni, mit él át az a nő, akit meg izgat. :)

2015. dec. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nemtől függetlenül ha valaki szexel, az a lényeg hogy kielégüljön ő is és a párjának is jó legyen. Ha harmadik kell, akkor azért, mert azzal akivel volt neki nem elég jó és van olyan hülye hogy nem a párjában vagy a kettejük összhangjában keresi a hibát, hanem az emberek számában. És abból veszi a fantáziája hogy majd akkor jobban kielégül.
2015. dec. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

65%


Szerintem te inkább maradj csendben, a "csak nekem lehet igazam" stílusod alapján nem lehetsz valami nagy szexuális kultúrával megáldott egyén, igazi csőlátású hülye vagy...

2015. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!