Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok 3as szex 2 pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 3as szex 2 pasival érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek erröl
2015. dec. 28. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Persze, a nagy csak az értheti aki benne van érv mindenkire hat, egyértelmű és vitán felüli, biztos...

Vagy csak nincsenek igazi érveid.

2015. dec. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, nem voltam még hármasban, de ekkora baromságot, mint amit te itt összehordtál, rég olvastam.

Ezen nincs mit érvelni.

Fölösleges is, úgy se ismernéd be, hogy ökörséget írsz...

2015. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért jó lenne, ha hölgyek is hozzászólnának.

Jobban megerősítene az ő hozzászólásuk, mint egy férfié, hogy hülyeségeket írok.

Te nő vagy?

Nem.

Akkor meg honnan tudod, hogy egy nő mennyire tudja ezt élvezni. :)

2015. dec. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én próbáltam ezt a felállást,egyikünknek sem volt éppen párja,hát kipróbáltuk kìváncsiságból.Tetszett,hogy két pasi foglalkozott velem egyszerre,én voltam a középpontban.Mind a hárman maximálisan kielégültünk.
2015. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!